Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Familie Nöhr
Ivm. een publicatie houd ik mij al een tijd bezig met de familie Nöhr. De basisgegevens ken ik:
-Johann Heinrich Christian Friedrich Nöhr (Amsterdam 1884 ? Arnhem 1963) trouwde in 1909 met Marie Christine Beausar, dochter van Dirkje Maria Gips en Lambertus Auguste Beausar.
-Een zuster van Johann Nöhr was Maria Gesina Tollenaar-Nöhr. Haar echtgenoot heette Johan Cornelis Tollenaar (Lt. ter Zee 2e klasse). Waarschijnlijk woonden zij in Den Helder.
Johann Nöhr is koopman/fabrikant geweest, maar waarin blijft onduidelijk. Van 1919-1924 woonde hij in Baarn, daarna in Apeldoorn en Arnhem. Ik zou zo graag iets meer willen kunnen vertellen over deze Johann Nöhr en zijn vrouw Marie Chrisine Beausar. Familieleden heb ik nog niet kunnen vinden. Foto's ontbreken eveneens. Hopelijk heeft iemand een tip voor mij of een idee voor een zoekactie die ik zelf nog niet had kunnen bedenken als niet-genealoog. Dank!


0
0
Familie Nöhr
Volgens de "gezinskaarten" van Amsterdam is J.H.C.F. Nöhr geboren op 18.3.1884.
Ik neem aan dat u in www.genlias.nl hebt gekeken voor zijn voorgeslacht.
Zijn vader is in Potswenden geboren.
0
0
Familie Nöhr
Geachte meneer/mevrouw Karssenberg,
Deze informatie was mij inderdaad al bekend, maar evengoed veel dank voor uw moeite!
S. van Berkum


0
0
Familie Nöhr
Gevonden op Geneanet.
U kunt dan contact opnemen met de beheer van deze site.
Deze stuur ik u privé toe.
Marie Christine
BEAUSAR

Burgerlijke staat
- Geboren op 1 mei 1883 - Schiedam, NLD
- Gestorven op 14 september 1958 - Arnhem, NLD , leeftijd bij overlijden: 75 jaar oud

Ouders

Huwelijken
Bronnen:
- persoon, gezin: Uitgezocht door Peter L. Meininger, februari 2005
- geboorte, overleden, huwelijk: Beausar. Nederland's Patriciaat 61 (1975): 9-23.
Mvg. Liesbeth
Johann Heinrich Christian Friedrich
NÖHR

Burgerlijke staat
- Geboren op 18 maart 1884 - Amsterdam, NLD
- Gestorven op 16 januari 1963 - Arnhem, NLD , leeftijd bij overlijden: 78 jaar oud
- Koopman - merchant

Ouders

Huwelijken
Bronnen:
- persoon, gezin: Uitgezocht door Peter L. Meininger, februari 2005
- geboorte, overleden, huwelijk: Beausar. Nederland's Patriciaat 61 (1975): 9-23.


0
0
Familie Nöhr
Beste Liesbeth,
Heel hartelijk dank voor je moeite! Een aantal gegevens kende ik, maar heb ik nu kunnen verifiëren.
Van de site geneanet.nl had ik nooit gehoord, geweldig bedankt. Ik begrijp dat ik om deze site te raadplegen de hulp van de beheerder nodig heb?
Hartelijke groet,
Sandra van Berkum
0
0
0
0
Familie Nöhr
Dag Liesbeth,
Mijn inschrijving is ondertussen een feit! Dank voor de tip.
Groeten,
Sandra
0
0
Familie Nöhr
Sinds enige tijd houd ik mij bezig met onderzoek naar de familie Nöhr. Mijn moeder is namelijk een "Nöhr". Voorzover bekend zijn er in Nederland geen mannelijke nakomelingen met de achternaam Nöhr meer in leven.Wel zijn er nog twee dochters in leven van Heinrich Christian Friedrich Nöhr, geb. 03.01.1884 te Amsterdam, hoofdagent-rechercheur van gemeentepolitie te "s-Gravenhage, overleden 16.08.1947 te 's-Gravenhage.
Heinrich Christian Friedrich Nöhr is de achterkleinzoon van Johann Heinrich Christian Friedrich Nöhr, geb. 03.11.1818 te Potswenden in het koninkrijk Hannover, beroep kleermaker, ovl. 04.03.1894 te Hoorn.
Mocht u verdere informatie willen hebben, dan kunt u vanzelfsprekend cotact met mij opnemen.
P. van Brakel


0
0
Familie Nöhr
Geachte heer Van Brakel,
Heel hartelijk dank voor uw reactie. Ik ben een paar dagen weggeweest, waardoor mijn antwoord even op zich liet wachten.
Het is een wat ingewikkeld geheel vanwege de voorletters die steeds bijna identiek zijn, maar ik begrijp uit uw bericht dat H.C.F. Nöhr een neef was van J.H.C.F. Nöhr, naar wie ik onderzoek doe. Ze zijn vlak na elkaar geboren en waren dus beide achterkleinzonen van J.H.C.F. Nöhr en Kaatje Karssen/Elisabeth Nieuwenbosch.
De familietak van H.C.F. Nöhr heb ik niet onderzocht. Ik vind het heel erg leuk dat er twee dochters blijken te zijn die mogelijk iets meer weten over hun oom en tante J.H.F.C. Nöhr en Marie Christine Beausar. Aangezien ik vrij weinig van hen weet, zijn voor mij de kleinste feiten al interessant. Daarmee hoop ik ook van hen een beeld te kunnen schetsen in mijn publicatie.
Mocht u geïnteresseerd zijn, dan kan ik u de door mij gevonden gegevens opsturen.
Met vriendelijke groeten,
Sandra van Berkum
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Onderzochte familienamen
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!