Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Zoek ouders van Wilhelmus Johannes Janssen Geb 1849 in Bemmel en van echtgenote
Wie heeft gegevens over de voor ouders van Wilhelmus Johannes Janssen Geboren 1849 in Bemmel overleden 11-03-1939 in Bemmel
en Antonia Teunissen geboren 1857 in Elst overleden 1938 in Bemmel/Haalderen
0
0
Zoek ouders van Wilhelmus Johannes Janssen Geb 1849 in Bemmel en van echtgenote
Op Genlias.nl kunt u zoeken op een combinatie van de namen janssen, voornaam wil (vink aan: begint met) en teunissen als tweede achternaam. Zoek dan op alle plaatsen. U vindt dan 3 bladzijden met resultaten, waarin de ouders van het echtpaar etc. voorkomen.
Veel succes!
0
0
Zoek ouders van Wilhelmus Johannes Janssen Geb 1849 in Bemmel en van echtgenote
Hallo,
De ouders van Willem Janssen zijn:
Wihelmus (Willem) Janssen en Hendrina Veenhorst
De ouders van Antonia Teunissen zijn:
Johannes Teunissen en Maria Teunissen
Op GenLias vind men verdere gegevens.
mvg, Masje II


0
0
Zoek ouders van Wilhelmus Johannes Janssen Geb 1849 in Bemmel en van echtgenote
Naar aanleiding van de vraag over de voorouders van Wilhelmus Johannes Janssen en Antonia Teunissen heb ik in mijn gegevens de volgende personen:
Gijsbertus Teunissen, getrouwd met Hendrika Keultjes krijgen een zoon Joannes Teunissen.
Johannes Teunissen, geb. 11 februari 1816 in Lent en daar overleden 10 augustus 1878 (akte 65). Hij trouwt 1 februari 1845 in Elst (akte 2) met Maria Teunissen, geb. 25 oktober 1818 in Lent en daar overleden 7 mei 1871. Zij is de dochter van Richardus Teunissen (ged. 24 januari 1782 in Eymeren en overleden 18 januari 1851 in Lent) en Joanna Leenders (geb. ca. 1774 en overleden in Lent 22 november 1855). Zij krijgen een dochter Antonia Teunissen, die geboren is op 13 januari 1857 in Lent.
Zie verder mijn gegevens over de voorouders van Maria Teunissen op mijn website: http://members.lycos.nl/Frans TeunissenBemmel en dan onder Teunis Hendrickse.
Succes met verder onderzoek.
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Onderzochte familienamen
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!