Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Gezocht: gegevens Verkuijl
Ik ben al lang op zoek naar de overlijdensdatum en plaats van:
Hendrijna Verkuijl en haar man Johannes Coenen.
Hendrijna Verkuijl, geboren te Herveld 05-12-1835, gehuwd op 23-07-1857 te Valburg met Johannes Coenen, geboren te Zetten 26-02-1836. Genlias biedt geen uitkomst en ook andere pogingen hebben tot nu toe niets opgeleverd. Wie helpt mij uit de brand?
Met groet,
Thijs Lam
0
0
0
0
Gezocht: gegevens Verkuijl
Beste Liesbeth,
Hartelijk dank voor je reactie. Nu ik weet in welke gemeente ik moet zoeken, ben ik een stap verder.
Het gaat om voorouders van mijn vrouw. Op de site van Paul van der Horst vind ik nog meer voorouders van haar waarvan hij nog geen (volledige) gegevens heeft. Ik heb die wel en zal ze hem doormailen.
Nogmaals dank en hartelijke groet,
Thijs Lam
0
0
Gezocht: gegevens Verkuijl
Johannes Coenen geboren te Zetten 27-02-1837
(zoon van Jan Coenen en Hendrika Hendriks)
hij is getrouwd te Valburg 23-07-1857 met
Hendrijna Verkuijl geboren te Herveld 5-12-1835
(dochter Hendrik Verkuijl en Gerritje Hendrika Peters)
Met vr.groet Renée
0
0
Gezocht: gegevens Verkuijl
Beste Thijs,
Ik weet niet of je al verder gekomen bent, maar ik heb het volgende:
Hendrijna Verkuijl is overleden op 26-11-1909 in Valburg (akte 92) en Johannes Coenen op 3-11-1920 in Valburg.(akte 66)
Gr. Bernard


0
0
Gezocht: gegevens Verkuijl
Dag Bernard,
Dank voor je bericht. Deze gegevens had ik inmiddels al gevonden. Van Hendrijna Verkuijl heb ik inmiddels ook de voorouders tot ± 1777, mede dankzij het Parenteel Verkuijl dat ik van ene ..(voornaam kwijt) Verkuijl uit Hilversum kreeg. Als je die nog niet hebt, kan ik ze je sturen als je wilt.
Echter naar de ouders, grootouders, enz. van Johannes Coenen zoek ik me suf. Ik weet dat zijn ouders Jan Coenen en Hendrika Hendriks heten, maar verder kom ik niet. Ik was juist van plan een bericht op Stamboom Forum te zetten toen ik jouw mailtje kreeg. Wellicht beschik jij over de gegevens van Jan Coenen? Als dat niet zo is, kan ik dat alsnog doen.
Hartelijke groet,
Thijs Lam
0
0
Gezocht: gegevens Verkuijl
Hendrina Hendriks, dochter van Arien Hendriks en Bethie Derksen, overleed in Zetten/Valburg op 28.5.1859 - ze was toen 62 jaar, echtgenote van Jan Coenen en geboren in Zetten.
0
0
Gezocht: gegevens Verkuijl
Arien Hendriks, geboren in Zetten, zoon van Hendrik Hendriks en Jenneke Jacobs, overleed in Zetten/Valburg op 12.7.1832. Hij was toen 68 jaar en echtgenoot van Eersebeth Derksen.
0
0
Gezocht: gegevens Verkuijl
Betje Nn, dochter van Derk Nn en Johanna Derksen, weduwe van Arien Hendriks, overleed in Zetten/Valburg op 11.9.1833 - ze was 69 jaar en geboren in Zetten.
0
0
Gezocht: gegevens Verkuijl
Hallo Thijs,
De parenteel heb je waarschijnlijk gekregen van Bert Verkuil. Het adres van zijn website is:
http://www.fam-verkuil.eu/Ned/Genealogie.htm
Mijn grootmoeder van vaders kant was Aaltje Verkuijl, nakomelinge van Pieter Verkuijl, gedoopt ca. 1660 te Bunschoten. Jan Coenen heb ik niet in mijn gegevens, hoewel zijn echtgenote ook Hendriks heet.
Met vriendelijke groet,
Ria
0
0
Gezocht: gegevens Verkuijl
Hallo Thijs,
Ik heb wel gevonden:
Gelders Archief
Toegang 0207
Inv. 2961
Akte 20
Datum 23-11-1822
Huwelijk van Jan Jacobsz, 35 jr, geb. te Herveld, z.v. Willem Jacobsz en Neuleke Franken en Hendrina Hendriksen, geb. te Zetten, d.v. Arien Hendriksen en Elisabeth Derksen.
Hebben we hier niet Jan Coenen en Hendrina Hendriks?
Gr. Bernard


0
0
Gezocht: gegevens Verkuijl
Dag Bernard,
Hartelijk dank, waarschijnlijk is dit het huwelijk Coenen/Hendriks, maar waar komt de naam Coenen vandaan? Ik heb dit wel eerder bij de hand gehad, maar dan bleek altijd uit een stuk (b.v. huwelijkse bijlage) dat zich een naamsverandering had voorgedaan. Op FamilySearch heb ik de hele akte doorgelezen, maar geen enkele link naar de naam Coenen. De namen van de wederzijdse ouders komen echter wel overeen met wat G. Karssenberg mij stuurde. Maar 100% zekerheid geeft dit, vind ik, niet.
Verder vind ik op Genlias wel de overlijdensakte van Hendrina Hendriks (overleden te Zetten, 28-05-1859, e.v. Jan Coenen), maar de overlijdensdatum van Jan Coenen is onvindbaar. Enfin, ik ga maar weer eens naar het archief.
Met groet,
Thijs Lam
0
0
Gezocht: gegevens Verkuijl
Dank voor uw reactie, zie verder mijn mailtje aan Bernard Kuiper.
Met groet,
Thijs Lam
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Onderzochte familienamen
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!