Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Fam Rademaker
Als u wat wilt weten over de fam Rademaker ,of als u info heeft over de fam Rademaker laat mij het dan even weten .
bvd Hans
0
0
Fam Rademaker
Hallo Hans,
Mijn naam is Leida Rademaker geboren in Hilversum. Ik ben de dochter van Wilhelmus Johannes Rademaker & Geertruida Maria de Wit.
De oudste voorouder Rademaker die ik heb kunnen vinden was geboren in Landsmeer.
Graag zou ik gegevens over de Familie Rademaker willen ontvangen, want het is altijd mogelijk dat er ergens een aansluiting is.
Vriendelijke groeten,
Leida Rademaker
Brockville, Ontario, Canada
Email: leidar

gmail.com


0
0
Fam Rademaker
Beste Hans,
In de Amerikanse Census 1920 vond ik in Grand Rapids MI een zekere Jacoba Stoutjesdijk, weduwe, 92 jaar, tante van John en Jennie Rademaker. Zij kan geen andere vrouw zijn dan Jacoba Lodewijk, tweede echtgenote van Jacob Stoutjesdijk, die in 1866 naar Grand Rapids emigreerde. Ik ken geen Stoutjesdijk x Rademaker huwelijk en ik vermoed dat Jacoba via de vrouw van John Rademaker verwant is aan deze familie. Jacoba was eerst getrouwd geweest met Johannis Speijer en kinderen uit dit huwelijk zijn met haar naar Grand Rapids verhuisd. Ken je deze familie Rademaker soms?
Bij voorbaat mijn dank voor elke inlichting!
Met hartelijke groeten, Han Stoutjesdijk


0
0
Fam Rademaker
Betreffende Rademaker bezit ik veel gegevens en documenten/copies actes. Dit betreft een Rademaker Rotterdam/Delfshaven/Hillegersberg/Bleiswijk gehuwd geweest met een Kievith welke familie afkomstig was uit Culemborg/Beusichem en omgeving. Je kunt mij privé-bericht zenden voor verder contact indien deze familie Rademaker voor iemand van belang is.
Groetend - Herman G.
0
0
Fam Rademaker
Geachte heer Rademaker,
Mijn Man Arie Rademaker, stamt af van familie uit Duitsland.
Bekijkt u mijn site eens.www.everyoneweb.com/rademakerbezemer
Groeten Adrie Rademaker Bezemer
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Onderzochte familienamen
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!