Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
echtparen lijst tussen Rijn & IJsel
Via de website Stichting voor Genealogie en Geschiedenis
tussen Rijn en IJssel Is een echtparenlijst te vinden.
Hierop staan mijn voorouders. Alleen er staat geen plaats bij, en hier was ik wel benieuwd naar omdat dit ws een aanknopingspunt kan zijn voor verder onderzoek.
Nu heb ik al een aantal mailtjes gestuurd en verschillende keren geprobeerd telefonisch contact te krijgen met bovenstaande stichting. Kan iemand mij vertellen of deze stichting nog bestaat en of ik op een of andere manier achter de plaatsnaam kan komen.
Alvast bedankt
vriendelijke groeten
yvonne zijlstra-heijting
0
0
echtparen lijst tussen Rijn & IJsel
Hoi,
Zonder de gezochte namen en periode kunnen we je niet direct helpen.
Maar heb je www.genlias.nl al eens geprobeert??
Vriendelijke groet,
Carla B
0
0
echtparen lijst tussen Rijn & IJsel
De website van Stichting voor Genealogie en Geschiedenis tussen Rijn en IJssel (http://home.wanadoo.nl/genealogie.rijn.ijssel/) is voor het laatst bijgewerkt in 2001.
Er is dus een gerede kans dat de stichting geen antwoord meer geeft.
0
0
echtparen lijst tussen Rijn & IJsel
beste carla en jan
Bedankt voor jullie reactie.
De mensen om wie het gaat zijn derk (derrick) heitink en hermke (hermen) caspers de datum die er bij staat op de echtparen lijst is 1662 en 1665. In genlias kan ik het dus niet opzoeken.
Maar ik had gehoopt dat ik nu ergens anders terecht kon voor de echtparenlijst en daardoor de plaats kon achterhalen.
Iemand die weet of die stichting ergens anders in "op gegaan" is of dat de echtparen lijsten te vinden zijn in een ander archief?
met vriendelijke groeten
yvonne zijlstra-heijting
0
0
0
0
echtparen lijst tussen Rijn & IJsel
Yvonne,
Als je in het zoekschermpje van "Genealogiedomein.nl" de naam Heitink intikt krijg je een (wellicht) handige verwijzing:
00.00.1681
Berent Harmsen, j.s. van Harmen Mentink op 't Bekvelt van Hengel, en
Harmken Caspars, wed. van wijlen Derk Heitink van Angerlo.
Dit uit het trouwboek van Hengelo (Gld).
Voor Angerlo zal je echter naar Arnhem moeten, want voor 1770 is er nog niet veel via internet te vinden.
Succes,
Sjoerd
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Onderzochte familienamen
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!