Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
Waarde Leden,
Ik zoek J.A.Verplak of zijn nazaten. Hij heeft in 1974 een boekje uitgegeven "Genealogische historische bijzonderheden en geslachtslijst der familie Verplak sedert het jaar 1700" , 's-Gravenhage , 1974. De bron van deze informatie is de web site van het CBG. Ook heeft dezelfde persoon een familie wapen Verplak bij het CBG laten registreren
Alle Verplak'en zullen tot dezelfde kleine familie behoren en ik heb over hen een fragment genealogie samengesteld. Mijn oom was Willem H. Verplak die in 1942 door de Japanners in Balikpappan werd doodgeschoten, in zijn ere wilde ik de fragment genealogie samenstellen en J.A. Verplak of zijn nazaten zouden een interessantie bijdragen daarvoor zijn.
Met dank en groeten,
Gerard Lemmens
PS- J.A. Verplak kan ik niet op Genlias vinden en ook niet in de telefoongids


0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
Uit de wapenbeschrijving:
Dit wapen is in 1977 ontworpen voor Johannes Adrianus Verplak te 's-Gravenhage.
Haagsche Courant:
Uit de krant van 19 januari 2001:
Johannes Adrianus Verplak, wdr.v. Louisa Debora Schönlaub, 80 jr., 16-1-2001
0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
Dag Jan,
Reuze bedankt ! Dus hij is dus in 2001 overleden . Stond in de Haagsche Courant ook kinderen vermeld of niet ? Hij is in Tilburg geboren en ik heb hem nu wel in de stamboom kunnen plaatsen !
Nogmaals mijn dank,
Gerard Lemmens
0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
Gerard,
het betrof de dagelijkse rubriek met geboortes, huwelijken en overlijdens;
meer informatie stond daar dus niet in.
Zijn overlijdensadvertentie zal bij het CBG te vinden zijn,
maar is dacht ik nog niet digitaal beschikbaar, omdat deze van na 2000 is.
Misschien kan iemand die dit leest ter plaatse voor je kijken.
succes.
0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
Dag Jan,
Je bent bedankt en je hebt gelijk want ik had al bij het CBG gekeken en ik ben vriend van het CBG en die overlijdensadvertentie staat er helaas niet op, maar ik kom volgende maand naar Nederland dus dan zou ik zelf kunnen gaan kijken. echter als iemand voor mij inmiddels zou willen kijken dan houdt ik mij aanbevolen !
Groeten en dank,
Gerard
0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
Hallo Gerard,
Misschien een stapje in de goede richting.
Deze advertentie kun je direct opvragen op www.online-familieberichten.nl
Je hebt hem dan na een minuut of wat binnen.
De namen Verplak die je daarin vindt kom je ook tegen op www.Hyves.nl (zoiets als Facebook)
allemaal kennen ze elkaar dus ................
succes en vr.gr. Johanna
AD Haagsche Courant
06-04-2009
Overleden
Johanna Elisabeth (Ank) Schönlaub88 jaar
wed./wednr. van W.H. Seller
00-00-1920
03-04-2009
Den Haag
van Waardenburg
Verplak
0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
Dag Johanna,
Reuze bedankt voor Uw bericht en advies ! Ik heb nog niet gekeken op de web site voor de overlijdensadvertensie maar zal het spoedig doen.
Ik heb zijn geboorte in Tilburg gevonden en zijn voorvad eren weet ik nu ook. Alleen wil ik graag mogelijke nazaten proberen te vinden.
Met dank en hartelijke groeten uit Engeland,
Gerard Lemmens


0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
Hallo Gerard, n.a.v. je email voor foto's heb ik je een email teruggestuurd, maar dit kwam via System Administrator weer retour. Heb de foto's vorig jaar maart aan een verzamelaar gestuurd.....
Heb nu kontakt met haar gezocht en je mailadres doorgegeven. Mocht het op deze manier niet lukken, laat het dan weten. Heb ook nog een woonadres (in Den Haag), dus kan eventueel proberen telefonisch of per post kontakt met haar op te nemen. Het waren behoorlijk wat foto's, met o.a. foto's van een zoon Christiaan? (priester in Duitsland?) en ook een identiteisbewijs uit W.O II. De familie van de foto's woonden in Haarlem.
Succes en ik hoor wel of het gelukt is.
Vriendelijke groet,


0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
Dag Welmoet,
Ik heb nog niets over Verplak fotoos mogen ontvangen, jammergenoeg !
Ik heb wel van Harry Peters wat meer informatie over de familie Verplak mogen ontvangen en volgende maand gaan wij voor een maand naar Nederland en dan plan ik het CBG in Den Haag te ontmoeten want daar hebben ze heteen en ander over Verplak en ook heeft J.A. Verplak bij het CBG een familie-wapen laten registreren. J.A. Verplak was geboortig uit Tilburg en daarvoor kwamen zijn voorouders uit Elst.
Hierbij mijn directe e-mail:
yahoo.co.ukj">gerardlemmens1
yahoo.co.ukj
Met dank en hartelijke groet,
Gerard
0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
Hallo Gerard, zal nog eens je emailadres proberen.
Heb inmiddels kontakt met de verzamelaar gehad en die vond het prima dat ik je haar emailadres geef. Kunnen jullie onderling verder afspreken.
Je hoort van me,
Welmoet
0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
Dag Welmoet,
Zou je mij dat e-mail adres van die foto verzamelaar nog kunnen sturen svp ??
yahoo.co.uk">gerardlemmens1
yahoo.co.uk
Heel hartelijke dank,
Gerard
0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
email rechtstreeks verstuurd...
0
0
J.A. VERPLAK - DEN HAAG GGEZOCHT
gerard, ik zie net dat je emailadres elke keer verandert.
lemens, lemmens, uk. ukj....
kan je nog een keer, via reactie op mijn aanbod van foto's, contact met mij opnemen en het goede adres doorgeven. wellicht dat het dan wel goedkomt...succes!
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Onderzochte familienamen
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!