Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina


0
0
Ik zoek kinderen van Maria Konelia Simmers 1876 - 1944 x Arie de Jong 1873
Ik zoek eventuele kinderen uit het huwelijk van Maria Kornelia Simmers X Arie de Jong, plus de overlijdensdatum van Arie de Jong? Maria Kornelia is overleden in Den Haag, maar ik kan Arie niet vinden in de virtuele studiezaal van Den Haag..
Wie kan helpen?
.
Maria Kornelia Simmers is geboren op 08-07-1876 in Rotterdam [bron: Gem. Archief Rotterdam], dochter van Leendert Simmers en Cornelia Meertens. Maria is overleden op 06-11-1944 in 's-Gravenhage, 68 jaar oud [bron: virtuele studiezaal gem. Den Haag]. Van het overlijden is aangifte gedaan op 10-11-1944 [bron: A 2194]. Maria:
(1) trouwde, 33 jaar oud, op 23-03-1910 in Rotterdam [bron: Gem. Archief Rotterdam] met Arie de Jong, 36 jaar oud. Arie is geboren op 01-12-1873 in Rotterdam [bron: Gemeentearchief Rotterdam], zoon van Cornelis de Jong en Geertruida Diederika Brigitta de Rooij. Arie is overleden.
.
(2) trouwde, minstens 60 jaar oud, na 1936 [bron: overl akte Maria] met Jacobus Oudendijk, minstens 60 jaar oud. Jacobus is geboren in 1876 in Monnickendam, zoon van Cornelis Oudendijk en Catharina Knip. Jacobus is overleden. Jacobus trouwde voorheen op 06-06-1906 in ?s-Gravenhage [bron: virtuele studiezaal gem. Den Haag] met Avica Catharina de Nijz (geb. 1874). De ontbinding van dit huwelijk werd geregistreerd op 26-05-1936 in ?s-Gravenhage (?na vijfjarige scheiding van tafel en bed?) [bron: virtuele studiezaal gem. Den Haag].
0
0
0
0
0
0
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Onderzochte familienamen
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!