1 2 3
Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Fam. Damhuis
Wie heeft gegevens over de fam.Damhuis die voornamelijk wonen en gewoont hebben in Friesland en Overijssel


0
0
Fam. Damhuis
In mijn bestand komt de naam Damhuis vijf keer voor: Willem Grondman (* 16.03.1898 in Bunschoten) (overl. 16.06.1972 in Hilversum) trouwt met Johanna Damhuis (* 16.11.1903 in Oldenzaal) (overl. 2911.1991 in Hilversum). Uit dit huwelijk zijn zes kinderen geboren.
Gerhardus (Gerhard) Johannes (Jan) Hendrikus Grondman (* 17.11.1908) (overl.21.01.1989 in Lonneker) trouwt met Geertruida Johanna Damhuis. Uit dit huwelijk zijn zeven kinderen geboren.
Franciscus Plechelmus Siemerink ( * 18.07.1962 in Losser) ( z.v. Hendrikus Siemerink en Maria Grondman) trouwt met Astrid Johanna Susanna Damhuis (* 06.09.1967 in Tubbergen). Uit dit huwelijk zijn twee kinderen geboren.
Maria (Marietje) Geertruida Jozephina Grondman (* 07.03.1933 in Lattrop) trouw op 11.04.1959 met Hendrikus Johannes Antonius Damhuis (* 08.02.1931). Uit dit huwelijk zijn drie kinderen geboren: 1. Maria Gezina Jozephina Damhuis (* 20.05.1961 X Andreas Johannes Scholte Lubberink (* 17.06.1959) 2. Gezina Geertruida Maria Damhuis (* 19.01.1965 X Richard Johannes Maria Meenhuis (* 11.05.1962) 3. Stephan Hermanus Johannes Damhuis (* 17.02.1971).
Ellen Vennegoor (* 06.11.1968) ( d.v. Frans Vennegoor en Lies Grondman) trouwt met Robert Antonius Maria Damhuis (* 06.10.1966). Uit dit huwelijk zijn vier kinderen geboren: 1. Stijn Luc Damhuis (* 17.101998) 2. Luc Damhuis (* ???) 3. Iris Sophie Damhuis (* 14.12.2002) 4. Sanne Floor Damhuis (* 14.12.2002).
Ik hoop dat U er iets aan hebt, doe er uw voordeel mee. Mocht u nog meer willen weten over deze gegevens, laat het me dan even weten. Laat me in ieder geval even weten of u uw stamboom hebt kunnen uitbreiden.
Mijn E-mailadres : johangrondman

home.nl


0
0
Fam. Damhuis
ik ben geboren en getogen in leeuwarden. Mijn vader, ate damhuis, had een slagerij in leeuwarden. Deze heeft hij overgenomen van mijn opa, gerard Damhuis. De neven van mijn vader komen uit steenwijk en steenwijkerwold, beide overijssel.
wellicht heeft u hier iets aan, ander graag nog een berichtje voor mogelijk meer info
met vriendelijke groet,
Gerhard Damhuis


0
0
Fam. Damhuis
Mijn man Leo Damhuis heeft de volgende gegevens over Ate Damhuis, geboren 16 maart 1930 te Leeuwarden, Gehuwd op 7 december 1955 te Leeuwarden met Lutske Veltman geboren 8 november 1934 te Leeuwarden
Uit dit huwelijk Carla Annette Louise Damhuis
Gerda Damhuis
Gerhardus Damhuis
Uw overgrootvader was getrouwd met Idske (Ida) Johannes Damhuis, deze Idske is de zus van de grootvader van Leo Damhuis. Zijn grootvader was David Damhuis geboren 5 maart 1864 in Steggerda en de vader van Leo Damhuis was Hendrik Damhuis geboren 13 mei 1898 in Oldeholtpade. Dus tussen u en Leo Damhuis is een familieband.
Graag wil hij nog verdere gegevens met u uitwisselen.
Groetjes
Uit naam van Leo Damhuis
Leny Damhuis
0
0
Fam. Damhuis
Beste Leny,
<br/>
<br/>Geen probleem, hij kan mij altijd een mail sturen met de vragen etc.
<br/>Waarschijnlijk heeft mijn moeder nog meer informatie.
<br/>grt. Gerhard Damhuis
0
0
Fam. Damhuis
Hallo Gerhard,
De gegevens die ik gestuurd over je voorouders kloppen die, verder is de vraag van Leo of je gehuwd bent, zo ja wanneer en met wie eventueel de geboorte datum en plaats van je echtgenoot, eventueel de namen van de kinderen met geboorte datum en geboorte en plaats. Heb je ook de namen van de neven van je vader met geboortedatum.
Als het mogelijk is om dit te sturen dan schiet het al weer een beetje op
Groetjes,
Leny Damhuis
0
0
Fam. Damhuis
Toen ik in 1961 in Ravenstein kwam wonen woonde hier een Damhuis deze haden een kapperszaak en kwamen oorspronkelijk uit Friesland.Zoek in Oss daar moeten nog kinderen van deze fam wonen
0
0
Fam. Damhuis
Beste Lenny,
Helaas heb ik het een beetje druk dus vandaar dat je nog geen reactie hebt gehad. Ik zal mijn moeder en ook mijn tante, ida welles-Damhuis, die ik dit weekend zie vragen om meer info.
grt. Gerhard Damhuis
0
0
Fam. Damhuis
Ik denk dat ik de mensen die op zoek zijn naar de Damhuizen rond zuid-friesland en Noord west overijssel van veel informatie kan voorzien, het gaat hier om twee takken Damhuizen, die uiteindelijk toch weer bij elkaar komen, ook heeft zich een Damhuis tak voortgezet als de naam Spin, ook deze heeft een regelrechte verbinding naar de Damhuizen.
0
0
Fam. Damhuis
Ikzelf ben geen nazaat van de Damhuizen maar mijn vriend wel, zijn moeder is een Damhuis, een kleinkind van Catharina Damhuis en haar moeder was Idske Johanna Damhuis.
Misschien is het mogelijk om wat gegevens uit te wisselen.
Welke Bernard ben jij?
Gr Goanita.
0
0
Fam. Damhuis
Ik ben zelf al enige tijd op zoek naar de Damhuizen in noord-west overijssel en zuid Friesland,
Waarbij alle namen zo goed als, een plaats gegeven is, en blijkt dat deze alle te herleiden zijn tot de stamvader Damhuis geboren rond 1607
Zelf ben ik een zoon van Gerardus Martinus Damhuis geboren te Steenwijkerwold (1935) en Maria Catharina theresia Werink geboren te Slagharen (1937)
i.v.m de privacy heb ik enige informatie niet getoond.


0
0
Fam. Damhuis
Hoi allemaal,
weet iemand de geboorte- en overlijdensgegevens van onderstaande Hendrik Damhuis ?
Huwelijksakte Weststellingwerf, 1862
Man: Hendrik Damhuis
Vrouw: Luitje Klazes Hogeling
Datum: 2 mei 1862, akte nr. 34
Bovenstaand huwelijk is voor Luitje Klazes Hogeling het tweede huwelijk, ze was eerder gehuwd met Wytse Jans Potijk (of Potiek). Dit echtpaar komt voor in de kwartierstaat van Sven Kramer, afgelopen seizoen wereldkampioen schaatsen.
Groetjes, Maikel.
Ps: zie evt. ook mijn vragen hierover op het Tresoar forum:
http://forum.tresoar.nl/viewtopic.php?t=1585
Groetjes, Maikel.


0
0
Fam. Damhuis
Hoi allemaal,
onderstaand antwoord ontving ik via het Tresoar forum, de vraag is dus beantwoord. Iedereen die heeft geprobeerd me te helpen: bedankt.
Groetjes, Maikel.
Hallo Maikel, van Durk uit Blesdieke kreeg ik de vraag of ik wilde antwoorden op jou vraag Damhuis, Hogeling en Potijk. bij deze dus. ik heb niet alle antwoorden aandachtig door gelezen dus misschien is het eerder vermeld. Wijtze Jans Potijk is geboren 24-12-1821 te Steggerda, Luitje Klazes Hogeling is gestorven 1-9-1899 te ter Idzard en begraven 5-9-1899 te Wolvega. Hendrik Beerends Damhuis is geb. 3-10-1836 te Leeuwarden en gedoopt te Leeuwarden hij is overleden 18-12-1924 te Steenwijkerwold beroep boerenknecht/arbeider hij is gehuwd 2 mei 1862 te Weststellingwerf met Luitje zij kregen 3 kinderen. Hendrik was het 3e kind van Beerent Hendriks Damhuis en Judik Reviljo. tot zover heb ik je vragen beantwoord, dit is wat er bij mij in de stamboom Damhuis bekend is zo heb ik meerdere informatie van Katholieke famiies in deze omgeving.
succes met kwartierstaat (en).
voor meer vragen damhuisj

home.nl
Johan Damhuis


0
0
Fam. Damhuis
In 1945 leerde ik Jan Damhuis kennen. Hij was toen soldaat bij 10 Reg. Inf. in Scheveningen en ik was als driejarig jongetje een soort mascotte van die eenheid. Ik heb nog foto's van Jan, die geboren zal zijn rond 1920 ergens in Twente. Familie kan contact met mij opnemen via nelis42

zonnet.nl.


0
0
Fam. Damhuis
Hallo Gerhard,
Ik heb ergens in een doos en aldaar in in een kladblok, maar nog niet netjes in mijn bestand - een nichtje van mijn moeder met 'een Damhuis van de slager'. Dat zal welhaast een Erich-vrouw zijn geweest - en dan Tine van Antoon? ze lijkt de enige die nog niet bijgewerkt is. Ik kon altijd wel even spieken op de site van mijn achterachterneef, edoch die ligt er al een tijdje uit.
Zijn zij dan ook degenen die naar Enschede zijn gegaan?
Het Salverda-onderzoek wat ik hier wel heb, vermeldt over de Leeuwarder Erichs:' informatie is bekend', en dat was ook zo - aan de andere nicht en opdrachtgeefster. Maar niet aan ons allemaal :)
Groeten uit Leeuwarden,
margreet
1 2 3 
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Onderzochte familienamen
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!