Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Sloot Familie
Is er iemand, die me kan helpen met informatie over een zoon van Maximilican Paul Rudolf Sloot en Elisabeth Forster. He was een majoor in de Royal Engineers. Hij vocht tegen de Jappen in Birma en stierf op 18 April 1942 in Birma. Hij was geboren op 23 Feb 1907 in Hampstead, Engeland. Hij had nog vier broers, waarvan geen een kinderen had.
Zijn vader heet, Nicolaas Carel Lodewijk Sloot. Geb; 7 Aug 1861 in Soerabaja. Gest; op 2 Juni 1935 in Londen.
Zijn moeder heett Maria Catharina Augusta Jansen. Geb; 5 Feb 1870 in Amsterdam. Weet niet wanneer ze is gestorven. Getrouwd op 19 Mei 1891 in Weesp.
Alvast bedankt als er iemand mij hiermee kan helpen.
Paul


0
0
Sloot Familie
Hi Paulus,
't Was nuttig geweest als je even een van je vorige berichten had vermeld nl:
www.stamboomforum.nl/hulp/2/17819/0/familie_sloot
Het blijkt van dit bericht dat Max 14-12-1940 gehuwd is in Bangelore, dus waarschijnlijk zou zijn zoon na deze datum zijn geboren.
Het andere dat ik zag, is dat jij (net als ik) in Australia woont. Daar jouw vragen vnl te maken hebben met Engeland en haar Commonwealth, vroeg ik me af of jij al wat van je onderzoek in jouw State Library hebt geprobeerd? Jij hebt misschien een betere kans om daar wat te vinden dan mensen in Nederland.
Sylvia
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Onderzochte familienamen
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!