Stamboom Forum » Onderzochte familienamen  Informatie over forum

 1   2  volgende

Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Ik ben ook in het bezit van een foto van Hendrikus Ype Antonius Keijzer geboren 13-06-1912 te Harlingen.
overleden 30-01-1960 te Amsterdam.

Deze meneer heeft geen nazaten meer.

Interesse mail mij.

E. van Twist-Stuurman | 17 jan 2008 | 15:23

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Geachte mevrouw Van Twist-Stuurman,

 

Vanwege mijn eigen stamboomonderzoek ben ik geinteresseerd in een digitale kopie van de foto van Hendrikus Ype Antonius Keijzer. Zie mijn stamboom op het internet: http://eko.no-ip.org/eekhout/ 

 

Met vriendelijke groet,

Theo Eekhout

Theo Eekhout | 6 jul 2008 | 07:55

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Beste Theo Eekhout,

Leuk dat ik iemand blij kan maken met een foto. De foto is niet gaaf meer. Slecht bewaard geweest.
Ik zal een scan of nieuwe foto met dig.camera maken (betere resolutie dan mijn scanner).

Van Louisa Cornelia Antonia Wubben heb ik geen volgens mij ook wel ergens in een album een foto. Als u belangstelling heeft, kan ik wel een scan maken van een foto van haar 2e man. Deze foto is denk ik gemaakt één jaar voor z'n overlijden.

Als u verder nog wat aanvullingen wenst, hoor ik het wel.

Vriendelijke groet,

Emmy van Twist-Stuurman

p.s.

Nog even een mededeling. In uw stamboom komt ene Gerrit Bekker en Ursela Rosloot (Roosloot) voor. Deze zijn de voorouders van de tweede echtgenoot van Louisa Wubben geh. met Keijzer.

E. van Twist-Stuurman | 14 jul 2008 | 14:51

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Beste Emmy,

Bedankt voor je reactie. Een foto van Louisa Cornelia Antonia Wubben wil ik uiteraard ook wel hebben voor mijn verzameling. Dat de foto van Hendrikus Ype Antonius Keijzer niet zo gaaf is, vind ik niet zo probleem. 

Kan jij precies aangeven hoe het zit met Gerrit Bekker, Ursula Rosloot en  Jacobus Gerardus Bekker? Ze zitten al gekoppeld aan de tak van mijn vader. Als er nu ook nog een link is met de tak Wubben van mijn moeder, dan is dat natuurlijk een leuk gegeven.

Mijn e-mailadres: wanadoo.nl">tgaekoantispamwanadoo.nl

 

Met vriendelijke groet,

Theo Eekhout

 

Theo Eekhout | 14 jul 2008 | 15:46

Foto van de gebruiker
Stamboom Forum Premium
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Beste Theo,

Zowel jij als Emmy hebben de bekende klok horen luiden, maar.....

De gegevens over Bekker -zonder "s" (mijn oom) kloppen niet en ook mijn vrouw C.H. Remijn laat je trouwen met een overleden neef van mij. Deze neef was overigens homo! In 1992 heb ik een boek uitgegeven over het geslacht Wubben van 232 pagina's.

Uiteraard ben ik geinteresseerd voor verdere (juiste) gegevens en ook kan ik nog aanvullende gegevens gebruiken van de familie Eekhout. Mijn tel.nr. is 070 - 3.99.21.12

m.vr.gr.

Gerard Wubben  

 

gerard wubben | 16 jul 2008 | 16:59

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Hoi Gerard,

 

Bedankt voor je reactie. Dat is alles bij elkaar een aardige misser. Ik neem aan dat je me op weg wilt helpen om de juiste informatie in mijn stamboom te zetten. Overigens heb ik niet meer informatie tot mijn beschikking dan te vinden is op mijn website: http://eko.no-ip.org/eekhout/ 

Mijn e-mailadres luidt: wanadoo.nl">tgaekoantispamwanadoo.nl

 

Met vriendelijke groet,

Theo

 

Theo Eekhout | 16 jul 2008 | 17:10

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Hoi Gerard,

 

Vergeet de voorgaande reactie maar. Ik heb je boek er gewoon bijgepakt en de fout hersteld. Ik hoop dat ik je in ieder geval heb laten lachen vanwege deze misser.

 

Groeten,

Theo.

Theo Eekhout | 16 jul 2008 | 17:36

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Beste Gerard,

Graag zou ik willen weten waar de klepel volgens u dan wel is.

gr. Emmy

E. van Twist-Stuurman | 17 jul 2008 | 08:45

Foto van de gebruiker
Stamboom Forum Premium
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Beste Emmy,

Ik heb Theo Eekhout teruggemaild, aangezien hij in de stamboom Wubben voorkomt. Ik heb hem gezegd dat jullie info niet juist was. Bekkers is zonder S en heeft andere ouders. Theo heeft mijn vrouw laten trouwen met een overleden neef van mij, welke overigens homo was!! Ik had je nog zelf hierover willen mailen en willen vragen welke verwantschap je hebt met het geslacht Wubben. Ikzelf heb in 1992 een boek uitgegeven van 232 pagina's met veel foto's. Ik ben ook de beheerder van het totale Wubbe-Wubben-archief en heb enkele honderden foto's, bidprentjes, familieberichten etc. Misschien heb jij voor mij nog aanvullende info en eventueel foto's e.d.

Met vriendelijke groet,

Gerard Wubben

P.S. Ik heb nog slechts een boek en is te koop voor € 17,50 inclusief verzendkosten.

Na de uitgave van dit boek is de genealogie aangevuld met gegevens van alle PK's en gegevens in de vrouwelijke lijn. 

 

  

 

gerard wubben | 17 jul 2008 | 09:10

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Hallo Gerard,

 

Kan ik jouw toestemming krijgen om de foto's uit het boek van 1992 voor mijn eigen website/stamboom te gebruiken?

 

Groeten,

Theo

Theo Eekhout | 17 jul 2008 | 09:39

Foto van de gebruiker
Stamboom Forum Premium
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Beste Theo,

Helaas kan ik je die toestemming niet geven. Ik heb begin tachtiger-jaren TE GOEDER TROUW mogelijk meer dan duizend foto's, bidprentjes, geboorte-, trouw- en rouwkaarten, familieberichten uit de krant en verdere familieverhalen in bezit gekregen. Na de uitgifte van het boek heeft internet een enorme vlucht genomen. Dit TE GOEDER TROUW is een van de redenen dat ik niet op internet publiceer; ik zou aan de vele nog LEVENDEN toestemming MOETEN vragen en anders zou ik problemen kunnen krijgen.

Je mag wel in mijn keuken komen kijken en overnemen, maar NIET publiceren op het net.

Groet Gerard   

gerard wubben | 17 jul 2008 | 10:03

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Hallo Gerard,

 

Bedankt voor je begrijpelijke reactie.

 

Groeten,

Theo

Theo Eekhout | 17 jul 2008 | 10:31

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Beste Gerard,

Ik vind het niet prettig dat u mij en de heer Theo over één kam scheert. Nooit en te nimmer heb ik de naam Bekkers gebruikt.

Betrouwbare gegevens aanleveren vind ik heel belangrijk.

De informatie over de Louisa Cornelia Antonia (tante Wies Wubben) gehuwd met Jacobus Gerardus (Jaap) Bekker (2e echtgenoot) is juist. De overige gegevens tot Gerardus Bekker gehuwd met Ursula Rosloot (Roosloot) zijn ook juist. Dit alles uit zeer betrouwbare bron.

Met het leeghalen van de woning van Wies en Jaap (na overlijden enz.) werd het boek Wubben gevonden. Waarschijnlijk praten wij over hetzelfde boek.

Ook een foto van de heer Keijzer. Aangezien het (aangetrouwde) familie van mijn echtgenoot was, vond ik het leuk om te bewaren (ondanks dat het boek en de foto aangevreten zijn door de muizen).

vriendelijke groet,

Emmy

p.s. ik publiceer rekeninghoudend met privacyregels.

 

E. van Twist-Stuurman | 17 jul 2008 | 15:29

Foto van de gebruiker
Stamboom Forum Premium
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Beste Emmy,

Mijn ome Henk (Keijzer) en tante Wies (Wubben) waren mijn peter en meter. Mijn ouders hebben altijd opgetrokken met ome Jaap en tante Wies en zijn ook met hen op vakantie geweest. Dan heb je mogelijk ook contact (gehad) met hun adoptiekind (van Keijzer) Harry. Alleen de naam Ursula Rosloot zegt mij niets. Wel leuk om op deze manier met een verwant familielid in contact te komen.

Groeten,

Gerard Wubben

P.S. Ik ben de schrijver van het Wubben-boek uit 1986 en 1992 en heb een groot archief. 

 

gerard wubben | 17 jul 2008 | 15:49

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

foto Wubben

Beste Gerard,

Ja Harry ken ik wel! Hij is pas nog bij mijn schoonouders geweest. Volgens hun nog niets veranderd. Vonden het heel leuk.

Ik kon tante Wies vanaf ongeveer 1985.

Voor de Bekkertjes moet je even kijken bij mijn publi. op genealogieonline onder Van Twist.

Wil je ook een kopie via mail van de foto, of heb je die al. (hij staat op een toneel met goochelen).

Verder heb ik (sorry) niets met Wubben.

groeten Emmy

 

E. van Twist-Stuurman | 17 jul 2008 | 16:03

 1   2  volgende

Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!

Spring naar eerste bijdrage op deze pagina

Ga terug naar de index van berichten in Onderzochte familienamen


Familie ArchivarisWilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!


Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten

In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:


Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!


Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.

Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!