Stamboom Forum » Genealogie algemeen  Informatie over forum

Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Wie wil voor mij (He)Lena Noorland opzoeken in het Gerechtelijk Archief Gorinchem?

Helena of Lena Noorland is geboren in 1753 te Amsterdam, dochter van Jan Claze Noorland en Anna de Warm en is later naar Nieuwpoort gegaan, de geboorteplaats van haar vader.

 

Rond 1780 schijnt zij veroordeeld te zijn in Gorinchem voor haar gedrag in Nieuwpoort jegens de Pruisen, die Nederland binnengevallen waren. Dit verhaal heb ik lange tijd geleden eens van iemand gehoord en zou mij daarover schriftelijk inlichten. Helaas leeft deze persoon niet meer. Nu ik mijn onderzoek weer aan het oppakken ben, is de nieuwsgierigheid naar Lena Noorland weer toegenomen.

Mocht iemand dit feit voor mij willen opzoeken in Gorinchem, die in de buurt woont of er regelmatig komt, dan wordt dit zeer op prijs gesteld. Voor mij is de afstand te groot.

 

Bij voorbaat dank Gert-Jan Noorland

G.J. Noorland | 16 sep 2010 | 14:41

Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!

Spring naar eerste bijdrage op deze pagina

Ga terug naar de index van berichten in Genealogie algemeen


Familie ArchivarisWilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 weken gratis proberen!


Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten

In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:


Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!


Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.

Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!