Forum logo

Stamboom Forum » Hulp gevraagd/aangeboden  Informatie over forum

Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina

0
0

opzoekvraag Zeeuws Archief

Wie kan voor mij iets opzoeken in het Zeeuws Archief? Het gaat om geboorteaktes van Sas van Gent, deze komen pas in de loop van 2010 online.

Ik zou graag de namen en geboortedata hebben van de kinderen van

Augustinus de Nocker   (geboren 5-9-1824 te Terneuzen) en Rosalia van de Rostijne (geboren 10-11-1832 te Wondelgem). Zij trouwden 3 mei 1861 te Sas van Gent.

Er was een Franciscus Desiderius die omstreeks 1865 geboren moet zijn; een Petrus die op 20-9-1868 overleed op de leeftijd van 4 maanden, en een Maria Louisa die geboren is op 21 maart 1871. Er  moeten echter nog meer kinderen geweest zijn.

Een dochter is later getrouwd met een Italiaan, en naar Italie gegaan. Veel familie woonde ook in België, als ik het goed begrepen heb in de buurt van Gent.

Ik ben al een tijd bezig, maar kom niet verder, en ik zou nu graag eerst eens weten, hoeveel kinderen er eigenlijk waren!

bvd en groet van Jacqueline

jacqueline | 7 aug 2008 | 14:32

0
0

opzoekvraag Zeeuws Archief

Is er iemand die me hiermee kan helpen? Bij voorbaat hartelijk dank!

groet, Jacqueline

jacqueline | 31 aug 2008 | 23:08

Foto van de gebruiker
0
0

opzoekvraag Zeeuws Archief

Hallo Jacqueline

 

Ik wil gerust een keer voor je kijken. Ik ga elke eerste zaterdag van de maand naar het Zeeuws Archief, a.s. is het Genealogische dag in Kapelle en waarschijnlijk wordt het pas 4 okt. voordat ik daar weer kom.

 

mvg

paul

Paul Geleedst | 1 sep 2008 | 19:55

0
0

opzoekvraag Zeeuws Archief

Hallo Paul,

Dat zou fijn zijn! Ik wacht gewoon af; 4 oktober is ook prima,

groet, Jacqueline

jacqueline | 1 sep 2008 | 20:46

Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!

Spring naar eerste bijdrage op deze pagina

Ga terug naar de index van berichten in Hulp gevraagd/aangeboden


Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten

In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:


Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!


Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.

Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!

stamboomforum - het sociale netwerk voor genealogen en historici