1 2
Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Ik heb de geboorte data van www.hattem.nl van de gemeenten Hattem, Heerde en Epe overgezet naar excel-files. Als je geinteresserd bent, zemnd me een mail en ik stuur het je.
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Jaap, hartelijk dank voor het mooie bestand!
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Graag ontvang ik van u de geboortedata, in het bijzonder die van Epe.
Met vriendelijke groet
Wim Krommendijk
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Dag Jaap,
Ook voor deze bron heb ik erg veel interesse!
Mag ik om verzending vragen?
Nu al hartelijk dank!
Met vriendelijke groeten,
Ben Oldekamp
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Ik ben bezig met de Stamboom van mijn voorouders en gevorderd tot een voorouder die gehuwd is in Heerde. Gerrit Jan van Orden, gehuwd op 12-05-1754 met Geertruid van Zallik. Ben benieuwd of ook zijn geboortedatum te vinden is.
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Ik heb hier wel intresse voor. bedankt alvast.
Groet Bert
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Graag zou ik de geboortedata van Hattem willen ontvangen
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Graag ontvang ik de gegevens van Hattem.
Met vriendelijke groet,
Selma Foks
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Het streekarchivariaat Noord-Veluwe heeft het zo goed voor elkaar en de gegevens zijn al zo lang beschikbaar en nog is het niet voldoende. Men is blijkbaar te lui om die gegevens te doorzoeken.
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
hallo Anne Mieke
Dit is geen vriendelijke opmerking van jou, natuurlijk heeft Hattem, Heerde en Epe het gegeven al lang beschikbaar, maar er zijn veel mensen die om welke reden dan ook niet in staat zijn om archieven te bezoeken, ik hoop dat je daarvoor respect op kan brengen. Paula Hartman.
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Daar gaat het helemaal niet om!
Ik bedoel het niet onvriendelijk maar al die gegevens staan al op de website van het betreffende streekarchivaat en dat is mensen nog te veel zoeken. Ik verbaas me over het consumptiegedrag van mensen. En dat werd me even te veel. Dat is alles. Ik houd er nu ook over op.
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Anne Mieke,
Dankzij het vele werk van het streekarchivaat ben ik in de gelegenheid geweest om voor mijzelf iets te maken, wat mijn werk heel makkelijk heeft gemaakt. Door de informatie op en iets andere manier rangschikken, kon ik, met de hulpmiddelen van nu, relaties creëren tussen verschilende borelingen. In de bestanden die ik verstuur staat ook vermeld dat deze informatie van de site van Hattem komt. Ik zie het als een toevoeging aan hetgeen de medewerkers van het Streekarchivaat hebben gedaan. Ik ben dan ook heel dankbaar voor al de inspanningen die ze hebben verricht.
Jaap
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Hallo graag zou ik gegevens ontvangen, neem je even kontakt met me op.
Bij voorbaat dank,
Hoogachtend
- karin klein Teeselink-van Voorst
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Beste Jaap,
Ben een poosje 'uit de running' geweest. Zie nu je 'aanbieding' betreffende Heerde c.a.
Zal het zeer op prijs stellen de gegevens te ontvangen. Mijn stamvader komt uit Veessen. Tot rond 1800 en nadien ook nog, zijn er Uit den Bogaard's in die hele streek geweest. Bij voorbaat dank.
Jan Uit den Bogaard. (1923)
zonnet.nl">juitdenbogaard
zonnet.nl
0
0
gegevens Hattem, Heerde en Epe
Beste Jaap Russchenberg,
Ik wil graag ontvangen de gegevens over de gemeente Hattem, Heerde en Epe.
Mijn email is: xs4all.nl">bredew
xs4all.nl
Hartelijke groeten,
Anneke Bredewout
1 2 
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Hulp gevraagd/aangeboden
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!