Stamboom Forum » Hulp gevraagd/aangeboden  Informatie over forum

Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Onderzoek in Nijmegen

Wie is er bereid of in de gelegenheid om voor mij enkele gegevens in de bevolkingsregisters na te zoeken in het regionaal archief te Nijmegen? Het betreft de familie Plansoen.

1) Martina Plansoen-van Westen, geboren Zierikzee 12 apr. 1868 en haar zoontje Pieter Cornelis Plansoen, geboren St. Philipsland 23 dec. 1889. Zij verhuizen 31 okt. 1893 uit Stavenisse naar Neerbosch bij Nijmegen, komen 15 juni 1895 naar Zierikzee en verhuizen 12 juli 1895 opnieuw naar Nijmegen. Martina was 10 juli in Zierikzee getrouwd met IJsbrand van Dorsser, geboren Brielle 12 nov. 1864, die landbouwer was in Neerbosch. Het gezin emigreerde naar Argentinië, waar het 20 febr. 1904 aan kwam. Uit het bevolkingsregister zou ik willen weten: het adres waar Martina met haar zoontje heeft gewoond, gegevens over kinderen uit haar huwelijk met Van Dorsser. En de datum van uitschrijving met de plaats van bestemming.

2) Job Adriaan Boomsluiter (geboren Stavenisse 12 juni 1865) en zijn vrouw Neeltje Plansoen (geboren Stavenisse 31 mei 1865) verhuizen 29 dec. 1898 met hun 2 dochters uit Tholen naar Wamel. Neeltje is voor 1922 overleden (waar, wanneer?). Ik zou willen weten waar het gezin in Wamel heeft gewoond, wanneer en waarheen ze zijn vertrokken en wat het beroep van Job was. Hij woonde naderhand in Zwijndrecht, en in 1926 in Capelle aan den IJssel. Waar en wanneer is hij overleden? 

Eventuele kosten zal ik natuurlijk vergoeden.

Ik wacht af. Kees de Koning, Oud-Vossemeer.

Kees de Koning | 23 jul 2009 | 11:42

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Onderzoek in Nijmegen

IJsbrand van Dorsser en Martina van Westen krijgen drie kinderen:

Maartje, geboren 30.9.1895 in Nijmegen,

Martina, geboren in Nijmegen/Neerbosch 18.12.1897, en

N.N., overleden op 25.7.1902 in Nijmegen.

Maar dit zal wel bekend zijn.

G.Karssenberg | 25 jul 2009 | 17:12

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Onderzoek in Nijmegen

En dit zal ook wel bekend zijn:

Job Adriaan Boomsluiter en Neeltje Plansoen krijgen in elk geval twee kinderen:

Maatje Pieternella, 23 jaar, geboren in Stavenisse, huwt op 20.11.1913 in Capelle aan den IJssel, en

Cathalina Marina, 38 jaar, geboren in Stavenisse, huwt op 5.5.1926 in Dordrecht.

G.Karssenberg | 25 jul 2009 | 17:19

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Onderzoek in Nijmegen

Misschien ook bekend?

 

Detail resultaat: (Bruid)

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk Archieflocatie Stadsarchief Dordrecht / DiEP Algemeen Gemeente: Dordrecht
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 121
Datum: 05-05-1926 Bruidegom Hendrik Kranendonk
Leeftijd: 60
Geboorteplaats: Zevenbergen Bruid Cathalina Marina Boomsluiter
Leeftijd: 38
Geboorteplaats: Stavenisse Vader bruidegom Cornelis Kranendonk Moeder bruidegom Adriana Heijblom Vader bruid Job Adriaan Boomsluiter Moeder bruid Neeltje Plansoen

Liesbeth | 26 jul 2009 | 07:15

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Onderzoek in Nijmegen

De gegevens zijn bekend. Maar toch bedankt.

Kees de Koning | 26 jul 2009 | 08:27

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Onderzoek in Nijmegen

Genlias en de digitale bronnen op de websites van de archiefdiensten van Nijmegen, Dordrecht en Rotterdam heb ik allemaal bekeken. Ik zoek echt iemand die ter plekke een bron voor mij wil raadplegen.

Kees de Koning | 26 jul 2009 | 08:31

Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!

Spring naar eerste bijdrage op deze pagina

Ga terug naar de index van berichten in Hulp gevraagd/aangeboden


Familie ArchivarisWilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!


Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten

In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:


Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!


Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.

Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!