Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Plaats van begraven
Ik zoek van heel veel familieleden in de boom de plaats waar hij of zij is begraven of gecremeerd. Hoe kan ik dit het makkelijkste uitvinden? Ik zie dat op de persoonskaarten niet word vermeld waar de persoon is begraven of gecremeerd alleen waar de persoon is overleden. Het gaat hier om personen allemaal overleden in Rotterdam.
0
0
0
0
Plaats van begraven
Dank je wel maar daar heb ik al gekeken. Stond niemand bij.
0
0
Plaats van begraven
Informeer eens bij de plaatselijke begraafplaatsen of crematoria of er registers zijn en zo ja waar deze liggen.
Eventueel familieadvertenties napluizen (regionale kranten van Rotterdam) of iemand is begraven of gecremeerd.
Zie eventueel ook:
www.cbg.nl
Aan de hand van de overl. datum op de PK, je hebt het dus over personen die na 1938 zijn overleden en voor 1 januari 1994, kan je behoorlijk gericht zoeken
Na 1 januari 1994 trad de Gemeentelijke Basis Administratie in werking en werd de PK vervangen door de persoonslijst (PL)
Succes.
Gr.
Everardus
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Hulp gevraagd/aangeboden
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!