Stamboom Forum » Hulp gevraagd/aangeboden  Informatie over forum

Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Hulp gevraagd trouwakte Amsterdam vinden op Familysearch pilot

Ik heb al veel gebruik gemaakt van de scans van akten die via pilot.familysearch.org beschikbaar zijn, maar met eentje krijg ik het nu niet voor elkaar.

 

Ik heb via de search een record gevonden van een trouwakte van Hendrik Jansen en Maria Elizabeth Zeissig. Via de volgende link is het de bovenste record: http://pilot.familysearch.org/recordsearch/start.html#surname=jansen&searchType=close&givenName=hendrik&marriagePlaceId=1936178&marriagePlaceLoc1=Amsterdam%2C%20Holland%20(North)%2C%20Netherlands&p=recordResults

 

Op een of andere manier vind ik 2 'boeken' waar 18 aug 1839 in voor zou moeten komen maar ik vind niks. Ik weet niet of je op filmnummer kunt zoeken, maar simpelweg door door de trouw'boeken' te browsen kom ik ook dit filmnummer niet tegen.

 

Iemand die weet wat ik verkeerd doe?

Eric Schuurman | 13 jul 2010 | 23:29

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Hulp gevraagd trouwakte Amsterdam vinden op Familysearch pilot

Ik denk dat ik inmiddels een stukje verder ben. Ik heb via via naar het filmnummer 113639 gezocht en het blijkt om een huwelijksafkondiging te gaan. De gemelde datum is dus niet de trouwdatum lijkt het. Deze film staat dus niet online.

 

Volgens mij volstaat nu alleen het pagina voor pagina zoeken vanaf deze datum tot ik de werkelijke trouwdatum heb gevonden.

 

Of zijn er nog andere manieren?

Eric Schuurman | 14 jul 2010 | 00:45

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Hulp gevraagd trouwakte Amsterdam vinden op Familysearch pilot

Inmiddels gevonden dus probleem is opgelost Lachen. Werkelijke trouwdatum was 28 aug 1839.

Eric Schuurman | 14 jul 2010 | 06:54

Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!

Spring naar eerste bijdrage op deze pagina

Ga terug naar de index van berichten in Hulp gevraagd/aangeboden


Familie ArchivarisWilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!


Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten

In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:


Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!


Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.

Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!