Stamboom Forum » Hulp gevraagd/aangeboden  Informatie over forum

Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

oude foto's retoucheren

Zoals elke genealoog heb ik een aantal foto's uit het (verre) verleden die de tand des tijds niet helemaal goed hebben doorstaan. Nu ben ik zelf ook al wel met paintshop pro aan het experimenteren geweest alleen behaal nog niet het gewenste resultaat.

Nu kun je via internet wel bedrijven vinden die een foto willen retoucheren, echter dat kost gemiddeld tussen de 50-100 euro, zonder dat je vooraf altijd het resultaat hiervan ziet.

 

Zitten er tussen de genealogen hier, mensen die voor zichzelf foto's retoucheren en hier aardig bedreven in zijn? Wie wil een poging wagen op 1 van mijn foto's?

 

Hoor graag, mvg Wessel

Wessel Eijkman | 18 dec 2010 | 15:58

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

oude foto's retoucheren

Ik heb het een paar keer gedaan, maar van te voren is moeilijk te voorspellen hoe goed een foto te corrigeren is. Ik wil in ieder geval wel een poging wagen hoor, is altijd leuk om te doen.

Eric Schuurman | 18 dec 2010 | 16:21

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

oude foto's retoucheren

Kijk eens bij vriendendienstenKnipogen

 

Je mag mij er wel sturen.

 

Groetjes, Anja

Anya | 18 dec 2010 | 18:58

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

oude foto's retoucheren

ik help ook graag mee, zie mijn mail aan u.

Hantispamn Dantispamantispammen | 18 dec 2010 | 18:59

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

oude foto's retoucheren

Beste Wessel,

 

Zelf heb ik wel eens PixlFixl.com gebruikt, dat is een foto restauratie-bedrijfje ergens in de VS (relatief goedkoop vanwege de lage dollar). 

 

Los van het feit dat ik tevreden was over de kwaliteit, krijg je ook de mogelijkheid om eerst een lage resolutie foto te bekijken.   Goedkoop is het niet, maar voor een paar van mijn toch wel erg beschadigde alleroudste foto's vond ik het wel de moeite waard.  Kleine krasjes en een waas kunnen de meeste huis-tuin-en-keuken hobbyisten wel oplossen, maar bij grote scheuren of ontbrekende plekken is iemand met veel ervaring in het restaureren van foto's toch best handig.

 

groeten,

Frederik

Frederik | 18 dec 2010 | 19:06

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

oude foto's retoucheren

Hier een voorbeeld van een foto uit zoekplaatjes (nr.629) waar ik 10 minuten mee bezig ben geweest

 

als ik hier wat meer tijd in stop kan het nog wel wat beter en anders moet je toch echt naar een restauratiebedrijf, maar als je dit bedoeld kun je wel wat foto's sturen en wil ik er wel wat tijd instoppen.

 

groeten, Co

Co | 19 dec 2010 | 16:09

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

oude foto's retoucheren

Hallo Wessel Eijkman,

 

Heb u een bericht gestuurd, maar helaas is die retour gekomen ?

 

Mail Delivery Subsystem To: radioantispamaol.nl Date: Sun, 19 Dec 2010 18:26 ----- The following addresses had permanent fatal errors ----- <radioantispamaol.nl(reason: 554 5.2.1 : (DYN:T1) http://postmaster.info.aol.com/errors/421dynt1.html )

Heb de foto beter gemaakt, maar om deze in een bericht te plaatsen (Als hier) moet die ergens op een internet site komen????

Dus al u mij uw email adres wil sturen, kan ik de verbeterde foto u toe sturen!

MVG Bern.

DONS | 19 dec 2010 | 19:00

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

oude foto's retoucheren

M'n computer is aan het eind vh vorige jaar gecrashed, door omstandigheden heeft het even geduurd voor ik weer een nieuwe had, ben dus ook alle email kwijtgeraakt. Kwam er onlangs weer achter dat ik nog wat vragen op het stamboomforum uit had staan. Wil een ieder die nog een retouche voor mij heeft, al had gemaild dit nogmaals aan mij versturen, alvast bedankt.

 

mvg Wessel

 

(mocht om enige reden mijn mailadres niet werken, stuur me dan een pb)

Wessel Eijkman | 6 feb 2011 | 17:48

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

oude foto's retoucheren

Ik doe dit al geruime tijd voor de plaatselijke oudheidvereniging.

Leuk om te doen -

 

Stuur maar op

ziggo.nl">hacvandykantispamziggo.nl

Henk | 20 nov 2011 | 21:00

Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!

Spring naar eerste bijdrage op deze pagina

Ga terug naar de index van berichten in Hulp gevraagd/aangeboden


Familie ArchivarisWilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!


Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten

In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:


Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!


Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.

Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!