Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina


0
0
Eemlandse Klappers; Gijsbert Tijmens(en)/Thijmenz van Hoevelaken
Wie heeft de (CD) Eemlandse Klappers en zou wat kunnen opzoeken?
Ik vind 2 Gerrigjes/Gerritjes Lamberts Brom, dochters van Lambert Jansz Brom (geb. ca 1660, Woudenberg; overl. na 1703, Woudenberg). Deze Lambert was drie maal getrouwd.
Voor zover ik kan nagaan is er een Gerritje Lambertz Brom (geb. ca. 1685), dochter van Lambert Jansz Brom en zijn eerste vrouw Geeritie/Geertje Ever(t)s (van Woudenberg) (tr. ca.1681, Woudenberg; overl. voor 04-02-1686), en een tweede dochter Gerrigje (Lambertz) Brom (ged. 25-1-1691; get. Weijntjen of Wijntje Everts) uit het tweede huwelijk van Lambert Jansz Brom met Cornelia Arnoldus Ariens (of Cornelia Ariens Arnoldus) j.d. van Dortmont (geb.?, overl. vóór 1696; tr. 07-02 1686 in Woudenberg; procl. 4-2-1686).
Een van deze twee dochters is gehuwd met Gijsbert Tijmens(en)/Thijmenz van Hoevelaken (geb. ca 1685, overl. voor 1748), tr. op 20-11-1712, Woudenberg.
Welke van de twee dames is dit, die uit 1686 of die uit 1691?
Het echtpaar krijgt 6 kinderen, doopdatum en namen doopgetuigen zijn me bekend, maar daaruit valt niet af te leiden om wie het gaat.


0
0
Eemlandse Klappers; Gijsbert Tijmens(en)/Thijmenz van Hoevelaken
Hallo A. Brom,
Ik denk dat Gerritje van de tweede vrouw is, nl. Gerritje en Gijsbert Tijmens krijgen de volgende kinderen,
gereformeerd Woudenberg:
1. Arnoldus ~23/07/1713
2. Thijmen ~03/03/1715 get.: evertje frans
3. Lammert ~25/10/1716 get.: gijsbertje
4. Kornelia ~25/12/1718 get.: lijntje
5. Gijsbert ~23/05/1723 get.: gijsbertje hendrikz
6. Evert ~20/11/1729 get.: idem
Er komt geen Geertje in de vernoemingen voor, wel een Kornelia.
Groet,
Anna


0
0
Eemlandse Klappers; Gijsbert Tijmens(en)/Thijmenz van Hoevelaken
Beste Anna,
Je hebt gelijk. Ook de naam Arnoldus (oudste zoon) wijst wat dat betreft naar de tweede vrouw natuurlijk. Daarmee lijkt het wel vast te staan dat deze dame, geh. met Gijsbert Thijmens van Hoevelaken, een dochter is van de tweede vrouw.
Heeft er iemand dan (via de Eemlandse Klappers) mogelijk nog informatie over de Gerritje Lambertz Brom die geboren is rond 1685 (dochter van Lambert Jansz Brom en zijn eerste vrouw Geeritie/Geertje Ever(t)s (van Woudenberg) (tr. ca.1681, Woudenberg; overl. voor 04-02-1686)?
Ans
0
0
Eemlandse Klappers; Gijsbert Tijmens(en)/Thijmenz van Hoevelaken
Ik kan zowel het huwelijk als de doop niet vinden in Woudenberg.
Wel vond ik dit: 27/9/1697 AELTJE dr. v. Lambert Jansen Brom en Willemijn.
0
0
Eemlandse Klappers; Gijsbert Tijmens(en)/Thijmenz van Hoevelaken
Beste A.M. van Kalken,
Dat is het eerste kind uit het derde huwelijk, met Willemijn Willems (geb.ca. 1665) in ca. 1696, Woudenberg.
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Hulp gevraagd/aangeboden
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!