Stamboom Forum » Hulp gevraagd/aangeboden  Informatie over forum

Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Familie Van de Noort

Ik ben vastgelopen in mijn onderzoek naar de familie Van de Noort. De laatste gegevens die ik kan vinden in genlias, BHIC en het Regionaal Archief West-Brabant zijn:

Adriaan Goverten (Geb. A. Goverten) van den Noort Adriaan trouwde op donderdag 3 oktober 1680 in Zevenbergen [bron: RK Trouwen 1643-1810 Zevenbergen] met Johanna Jansen de Jongh, nadat zij op woensdag 11 september 1680 in Zevenbergen in ondertrouw zijn gegaan [bron: RK Trouwen 1643-1810 Zevenbergen].
Kinderen van Adriaan en Johanna:
1 Godefridus (Adriaensen) van de Noort.
2 [waarschijnlijk] Maria (Marij) Adriaan Goverden van den Noort.
3 [waarschijnlijk] Cornelia Govaerts van den Noort.
4 Cornelis Adriaensen van den Noort. Cornelis is overleden op dinsdag 12 april 1735.
5 Catharina Adriaensen Goverden van den Noort.
6 Antonius Govaerden van den Noort, gedoopt op zondag 10 december 1679 in Zevenbergen. Antonius is overleden vóór dinsdag 9 september 1681 in Zevenbergen, ten hoogste 1 jaar oud.
7 Antonius Govaerden van den Noort, gedoopt op dinsdag 9 september 1681 in Zevenbergen.

Van Godefridus, Maria / Marij en Catharina heb ik wel huwelijken en kinderen kunnen vinden, echter geen geboortedata.

Daarnaast is Adriaan waarschijnlijk een zoon van Govaert, die uit een onbekende relatie nog 2 andere kinderen zou hebben:
Maria Goverden van de Noort en Adrianus Govaerden van de Noort.

Als getuige van Antonius Govaerden van den Noort (~9-9-1681) kom ik ook een Hermanna Govaerden tegen.

Van de Noort wordt ook geschreven als Van den Noort / van den oort. Alhoewel de kinderen van Godefridus gedoopt zijn in Terheijden, vermoed ik dat hijzelf in Zevenbergen is gedoopt (gezien de doop van zijn broers).

Wie o wie kan mij weer een zetje in de goede richting geven?

Ingrid van der Steen | 28 mar 2008 | 11:13

Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!

Spring naar eerste bijdrage op deze pagina

Ga terug naar de index van berichten in Hulp gevraagd/aangeboden


Familie ArchivarisWilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!


Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten

In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:


Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!


Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.

Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!