Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Waarderingscijfer van een publicatie schiet omlaag, hoe kan dat?
Hallo allemaal,
Ik vroeg me al een tijdje af hoe het komt dat een waarderingscijfer van een publicatie van 7.8 naar 6.3 kan kelderen,ik hebt echt geen idee hoe dit werkt terwijl ik er toch alles aan doet om mijn publicatie zo aantrekkelijk mogelijk te maken waaronder ruim 1600 afbeeldingen en gedetaileerde info van mijn publicatie,je zou zeggen dat dit beloond moet worden maar niets van dit alles ik ga juist omlaag en kan geen reden bedenken waarom.Gemiddeld in 2007 800.000 pagina's bezocht en in 2009 750.000 pagina's bezocht.Dus aan de bezoekers aantallen kan het niet leggen.
Wie kan mij hierop een antwoordt geven.
Met vriendelijke groeten Peet van Dee
[Titel aangepast]


0
0
Waarderingscijfer van een publicatie schiet omlaag, hoe kan dat?
Waarschijnlijk waren de 750.000 bezoeken in 2008 ipv 2009. Los daarvan zitten we pas in april 2009 en als er dan enkele bezoekers een relatief lagere waardering hebben aangegeven dan kan dit op het totaal in 2009 best wel een flink effect hebben.
Maar wat belangrijk is dat je zelf tevreden bent over het resultaat en alle inspanningen die je hebt gepleegd om de informatie te verzamelen. Blijf wel op de kwaliteit letten, want het zit niet in de aantallen personen en foto's, maar in de gedetailleerdheid ervan. Beter minder personen met alle informatie dan veel personen met weinig. Ga dus nu meer in de diepte zoeken ipv de hoeveelheid.
Als je voor jezelf het gevoel hebt dat het goed is maak je dan maar niet druk over wat anderen er van vinden. Je doet het in eerste instantie voor jezelf toch ?
0
0
Waarderingscijfer van een publicatie schiet omlaag, hoe kan dat?
Ik ben het graag met Wim eens: je eigen tevredenheid en die van de familie om je heen is belangrijk en daarnaast is het altijd goed kritisch te blijven kijken naar je eigen product.
Tegelijkertijd blijft het vervelend, ik heb er ook mee te maken gehad. In mijn voorbeeld kon het bijna niet anders of steeds dezelfde (anonieme) persoon beloonde mij met een 2 of 3 waardoor het gemiddelde snel omlaag ging. Ik heb mij daarna even afgemeld in de stamboomgids en een aantal dagen later weer aangemeld, waardoor er weer met een schone lei wordt begonnen.
Overigens zou het m.i. goed zijn als:
- anoniem een cijfer geven niet mogelijk is en/of
- per IP-adres maar 1 keer een waardering gegeven kan worden.


0
0
Waarderingscijfer van een publicatie schiet omlaag, hoe kan dat?
Hallo Allemaal,
Wim en Jan bedankt voor jullie reactie,natuurlijk blijf ik hier veel plezier aan beleven en je hebt gelijk ik zou me niet aan een cijfer moeten storen,als je ziet hoevaak mijn pagina's worden gadegeslagen en ik er weer wat mensen gelukkig mee heeft gemaakt ben ik tevreden,bedankt!!
Vriendelijke groeten Peet van Dee
0
0
Waarderingscijfer van een publicatie schiet omlaag, hoe kan dat?
Hallo Peet van Dee,
Regelmatig kom ik terecht op je fantastische "Stamboom van Dee", met zeer veel gegevens.
.
Ik heb nog nooit een cijfer gegeven, maar bij deze een 9½.
Mijn genealogische gegevens zijn goed weergegeven en ik ben keurig als bron vermeld.
Ga gewoon door op de ingeslagen weg!
Met vriendelijke groet.
0
0
Waarderingscijfer van een publicatie schiet omlaag, hoe kan dat?
Ik ben het met jullie eens. Belangrijk is dat je plezier hebt in deze mooie hobby, maar het is natuurlijk niet leuk als iemand anoniem (misschien steeds dezelfde persoon) je een onvoldoende geeft.
Ik heb ook al eens bezoek gehad van deze tweetjes meneer of mevrouw.
Ik zou er voor zijn, als iemand jou een onvoldoende geeft, dit altijd met een motivatie doet.
Dat hoeft niet "en publiek", maar b.v. een berichtje in je postvakje. Daar leer je iets van en kun je ook eens bij die ander kijken hoe het wel zou moeten.
Zelf geef ik nooit een cijfer, maar bij deze, stamboom van Dee en ook Voorhaar...uitstekend!
Het aantal bezoekers zegt genoeg.
Vriendelijke groet,
Angelique
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Servicedesk
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 weken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!