Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Contactpagina waar?
Ik krijg per e-mail bericht dat iemand mij een bericht gestuurd heeft dat hij extra informatie voor mij heeft en dat ik met hem in contact kan komen via de contactpagina.
Maar ik zoek me rot en kan die contactpagina niet vinden, ook staat er in de betreffende mail geen link naar die contactpagina.
Dus: kan iemand mij vertellen waar ik dat bericht kan lezen en beantwoorden?
0
0
Contactpagina waar?
Erwin,
Als je op de naam links onder het berichtenvenster klikt, kom je op de profielpagina van betrokkene; daar zie je onder (de ruimte voor) de foto de volgende opties:

0
0
Contactpagina waar?
Beste Jan
Bedankt voor je antwoord.
De naam is niet aanklikbaar helaas, dat is geen link maar platte tekst, verder staat er in het bericht:
"
Dit bericht is verstuurd vanaf de Genealogie Online website via de Contact pagina. De auteur van de publicatie heeft dit bericht ontvangen via een zogenaamde blind-carbon-copy (BCC) zodat zijn/haar e-mail adres niet door Genealogie Online wordt geopenbaard!"
De afzender is dds.nl">xxx
dds.nl , zou dat dan het mailadres van de afzender zijn? (Dat zou vreemd zijn want de tekst zegt dat zijn mailadres niet geopenbaard wordt.....) maar het zou natuurlijk kunnen dat dds.nl niet met genealogieonline te maken heeft en dat het mailadres wél zijn adres is in tegenstelling tot wat in het bericht beweerd wordt?


0
0
Contactpagina waar?
Heb daar geen ervaring mee, maar zou kunnen lijkt me. Het emailadres is dan dat van een re-mailer (Genealogie Online), van waaruit het bericht wordt doorgezonden aan het (wegens privacy) niet voor jou zichtbare mailadres van de afzender. Je zou het met een testberichtje kunnen uitproberen.
0
0
Contactpagina waar?
Dankje Jan
Ik ga een testberichtje sturen, goed idee


0
0
Contactpagina waar?
Helaas heb ik nu net zo iets als Erwin. Ik krijg gisteren avond laat het volgende bericht
Dit bericht is verstuurd vanaf de Genealogie Online
website via de Contact pagina. De auteur van de publicatie heeft dit
bericht ontvangen via een zogenaamde blind-carbon-copy (BCC) zodat
zijn/haar e-mail adres niet door Genealogie Online wordt geopenbaard!
Ik heb aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hartog Hirts David van Praag Preger http://www.genealogieonline.nl/en/I731.php.
I believe this is my great, great, great grand uncle. Do you have any further info on the family?
Maybe his brother Hijman David van Praag Preger b.1768 my great,great,great grand father
Please let me know
kind regards
Janice
Maar als je de link aanklikt blijkt die niet te bestaan of niet meer te bestaan.
Verd... vervelende dat je zo iemand niet kunt benatwoorden.
Bovenstaande oplossingen zijn ook niet toepasbaar.
Iemand een idee hoe je dit kunt doorbreken ?
Bedankt bij voorbaat
Reginald Koé
0
0
Contactpagina waar?
Iemand die op deze manier contact met je opneemt, doet dat door in jouw publicatie bij Genealogie Online aan te klikken "neem contact" op. Hij / zij stuurt dan een mail. Tot nu toe beantwoordde ik deze mails door gewoon in mijn eigen mailbox "beantwoorden" aan te klikken en dan een antwoord mail te sturen. Echter, ik heb het idee dat dat niet meer goed werkt. Ik heb zo de laatste tijd dit soort mail beantwoord maar krijg geen reactie terug. Wellicht is er iets mis, net zoals er al langere tijd geen bevestigingsmails binnenkomen als de publicatie ververst is. Iets wat standaard snel gebeurde. In dat geval is het wachten totdat Bob dit probleem(pje) signaleert en oplost.
Groet
Wim


0
0
Contactpagina waar?
Ik krijg vandaag ook 2 berichten per email dat er reactie is op mijn vorige maand gepubliceerde stamboom Hilgers (Heijligers). Ik kan de berichten zelf nergens vinden als ik ben ingelogd en kan ook niet vanuit de mail antwoorden.
Is het allleen voor premium leden?
0
0
Contactpagina waar?
Ik krijg deze emails altijd binnen via mijn gmail account, als je dan de betreffende email opent en op details tonen klikt kun je het emailadres zien van de verzender.
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Servicedesk
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!