Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Publiceren van een verhaal
Wat kan de reden zijn dat een bepaald verhaal opgemaakt in het Premium Abonnement niet wordt gepubliceerd.
mvg
Bert
0
0
Publiceren van een verhaal
Meneer Severijn,
Ik zie dat er inderdaad nog één verhaal is (LAPJESMARKT BREEDSTRAAT IN UTRECHT) dat nog niet is gepubliceerd dat 5 verhalen wel zichtbaar zijn in uw publicatie.
Als het goed is ziet u in het Verhalen overzicht in mijn.genealogieonline.nl in de regel van genoemde publicatie de link "publiceren" (bij de andere staat "niet meer publiceren"). Als u op publiceren klikt wordt het verhaal openbaar. Waarschijnlijk heeft u bij het toevoegen van dit verhaal bj Publiceren "nog niet" geselecteerd in plaats van "ja".
mvg,
Bob Coret
0
0
Publiceren van een verhaal
Meneer Coret,
Inderdaad heb ik bij onderbrekingen van het verhaal op nog niet geklikt om op een ander tijdstip weer verder te gaan.
Toen het verhaal klaar was heb ik verscheidene malen op publiceren geklikt, maar de titel bleef zwart en er verscheen geen verhaal op de startpagina.
Vanavond probeerde ik het weer en toen werd het verhaal gepubliceerd.
Uw reactie heeft toch zichtbaar effect gehad.
Hartelijk dank voor dit mooie programma.
mvg,
Bert Severijn
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Servicedesk
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!