Stamboom Forum » Servicedesk  Informatie over forum

Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

HELP

Hoi, ik wilde graag een twitter counter op mijn publicatie pagina zetten, om zodoende de mensen die deze pagina bezoeken die ik onderhoud, de kans te geven me ook op twitter te volgen.

Ik heb deze link dan ook in mijn publicatie geplakt wat lukte.

MAAR als ik nu naar mijn publicatie wil gaan om eventueel aanpassingen te maken kan ik hier niets meer aan veranderen.

Ook als ik naar de startpagina ga van mijn genealogie (http://www.genealogieonline.nl/genealogie_eikenboom/) dan staat er wel keurig die twitter counter maar verder niets meer zoals ik gewend ben als je naar beneden scrolt.

Je kunt dus niet meer via de startpagina een persoon zoeken, en erger ik kan niks meer updaten!!

 

Wordt helemaal gek!

 

AUB HELP

Henry Eikenboom | 17 feb 2011 | 17:51

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

HELP

Ben geïnteresseerd in Emma Kreusler (1861-1945) . Wist bij aanvang van mijn zoektocht de spelling niet. Ben begonnen met zoeken naar Emma Kreutzler. Er staat nu heel veel over Emma op het forum, maar allemaal met die verkeerde spelling.  Is daar nog iets aan te doen?  Mvg Jeanne Potters.

Jeanne Potters | 20 feb 2011 | 17:17

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

HELP

Jeanne, je kan de tekst in de kop van je eigen berichtenreeks bewerken. Als je ingelogd bent dan klik je op bewerk en je verandert wat je wil veranderen.

succes,

Henriëtte

H.Herwig | 20 feb 2011 | 18:21

Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!

Spring naar eerste bijdrage op deze pagina

Ga terug naar de index van berichten in Servicedesk


Familie ArchivarisWilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!


Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten

In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:


Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!


Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.

Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!