Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
wijziging emailadres
Ik heb een nieuw emailadres opgegeven dat is geregistreerd in mijn.coret.org maar ontvang toch de berichten van Genlias, de Digitale Stamboommonitor en het Stamboom Forum nog steeds op mijn oude, binnenkort verlopende adres.
Oude: onsbrabantnet.nl">kjoromijn
onsbrabantnet.nl
Nieuwe: upcmail.nl">karelromijn
upcmail.nl
Het zou fijn zijn wanneer het nieuwe adres voortaan wordt gebruikt.
Bij voorbaat dank. Met vriendelijke groet,
Karel Romijn
Ir. K.J.O. Romijn


0
0
wijziging emailadres
http://mijn.genliasmonitor.nl/sf.php
Het Stamboom Forum (http://www.stamboomforum.nl/) is het sociale netwerk voor genealogen: fora, nieuwsgroepen en weblogs gebundeld.
Actualiteit - Voor het laatste archiefnieuws, aankondigingen van genealogische activiteiten, informatie over nieuwe stamboomprogramma's en artikels uit de media.
Onderzochte familienamen - Kom in contact met andere genealogen door uw genealogische vragen te stellen of te vertellen wat u (onder)zoekt.
Hulp gevraagd/aangeboden - "Wie kan er voor mij even iets in het archief opzoeken?", "Ik heb een CD met genealogische gegevens die ik wel wil doorzoeken." Kortom: genealogen die elkaar willen helpen kunnen dit hier vragen en melden!
Servicedesk - Heeft u vragen, opmerkingen, tips of ideeën ten aanzien van de Genlias Monitor, de Digitale Stamboom Monitor, Genealogie Online, de Genealogie Werkbalk, de Stamboom Gids, dan kunt u die in dit deel plaatsen.
Naast de bovenstaande fora kunnen gebruikers (met name archieven en genealogische/heemkundeverenigingen) zelf subfora aanmaken.
Alle profielen van de Stamboom Forum gebruikers zijn te doorzoeken, met name de familienamen zijn hierbij interessant. Deze namen zijn via de Wie (onder)zoekt wie? functie te doorzoeken.
Wat kunt u instellen?


0
0
wijziging emailadres
Ik zou niet een persoonlijk e-mailadres op welke site dan ook zetten. In verband met "veiligheid" zou ik Ir. Romijn aanraden de bovenstaande adressen te veranderen in iets dat niet direct als een e-mailadress te herkennen is, misschien zoiets als karelromijn < at > upcmail.nl. Maakt het wat moeilijker om dat adres van het net te grijpen en dus maakt dat het heel wat minder waarschijnlijk dat hij later mail uit Rusland of China krijgt.
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Servicedesk
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!