Stamboom Forum » Servicedesk  Informatie over forum

Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina

Foto van de gebruiker
Stamboom Forum Premium en Genealogie Online Premium
0scheiding
scheiding
0scheiding

Review

De tekst behorende bij de waardering voor de site "Review" moet worden gecorrigeerd indien de foto's niet meer van de fotogalerij zijn door te klikken naar de persoonspagina!! Als dat zo blijft vermindert mijn waardering voor de presentatie van de site !! In ieder geval is datgene wat er is vermeld onjuist! Hoe kan dit gecorrigeerd worden?

Robert Gerben Ort | 17 okt 2007 | 14:21

Foto van de gebruiker
Stamboom Forum Premium en Genealogie Online Premium
0scheiding
scheiding
0scheiding

Review

Meneer Ort,

Naar mijn weten zijn de afbeeldingen in uw publicatie http://www.genealogieonline.nl/familieboek-ort/ weer goed. Kunt u mij doorgeven op welke pagina's de foto's nog niet gaan?

Reviews kunnen niet bewerkt worden. Wel kunt u (als u bent ingelogd) uw eigen review verwijderen en daarna weer toevoegen.

mvg,
Bob Coret

Bob Coret | 17 okt 2007 | 18:07

Foto van de gebruiker
Stamboom Forum Premium en Genealogie Online Premium
0scheiding
scheiding
0scheiding

Review

Meneer Coret, bedankt! De fotogalerij functioneert weer!! De door mij gegeven review behoeft dus geen bijstelling!! Wel een vraag : om een review te verwijderen moet je ingelogd zijn! Daar er een klein type foutje in de review is geslopen dacht ik dit te corrigeren door de review te verwijderen en dan weer in te brengen, maar ik krijg geen toegang tot mijn eigen review!? Groet, Robert Ort.

Robert Gerben Ort | 18 okt 2007 | 14:50

Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!

Spring naar eerste bijdrage op deze pagina

Ga terug naar de index van berichten in Servicedesk


Familie ArchivarisWilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!


Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten

In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:


Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!


Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.

Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!