Stamboom Forum » Servicedesk  Informatie over forum

Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

blanco velden in xls

als ik het resultaat download als.xls zijn juist de velden van de gezochte naam blanco. Als het bijv. de vader van een bruid betreft is alleen de achternaam vermeld. Dit bij GenliasMonitor-2005111[1].20050110-HEMMEN-91.xls gezocht op Hemmen (eigenlijk van Hemmen) in Brabant.

Arjan Wolters | 12 jan 2005 | 00:13

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

blanco velden in xls

Beste Bob,

Ook ik wordt bij 2 zoekopdrachten, 20040802-WIJK-C5 en 20040802-WIJK-17 geconfronteerd met blanco of gedeeltelijk blanco velden in XLS of Gedcom bestanden. De HTML en PDF bestanden zijn wel goed!
Zover ik kan beoordelen treden de fouten alleen op bij velden die de naam die in de zoekopdracht voorkomt ( in mijn geval "Wijk") zouden moeten bevatten. Echter ik heb ook gezien dat de plaats "Katwijk" is gespiltst in "wijk" en "Kat". Zou het probleem kunnen zitten in het algoritme dat het naam veld omzet in achternaam, voornaam?

vriendelijke groeten,

Reinoud van Wijk | 16 jan 2005 | 12:02

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

blanco velden in xls

Beste Bob,
Heeft het zin om deze opdracht te annuleren en het opnieuw te proberen?
Arjan Wolters

Arjan Wolters | 20 jan 2005 | 00:07

Foto van de gebruiker
Stamboom Forum Premium en Genealogie Online Premium
0scheiding
scheiding
0scheiding

blanco velden in xls

Arjan (en anderen),

Ik heb het probleem denk ik gevonden. Het is terug te leiden tot een wijziging in de Genlias Monitor code die ik ergens rond 11/12 januari heb doorgevoerd. De XLS bestanden die op die dagen zijn aangemaakt missen namen waarin de zoeknaam in voorkomt (zoals Reinoud al vermoedde).

Dus, het annuleren en opnieuw aanmelden voor die zoekopdrachten waarvan de XLS incompleet was zou nu goede XLS bestanden moeten opleveren!

Met vriendelijke groet,
Bob Coret

Bob Coret | 20 jan 2005 | 00:24

Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!

Spring naar eerste bijdrage op deze pagina

Ga terug naar de index van berichten in Servicedesk


Familie ArchivarisWilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 weken gratis proberen!


Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten

In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:


Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!


Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.

Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!