Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Familysearch: akten burgerlijke stand Gelderland verdwenen?
Regelmatig raadpleeg ik de akten van de Burgerlijke stand van de provincie Gelderland in Familysearch. Vandaag lukte dat niet meer omdat deze provincie verdwenen is (of lijkt?).
Heeft iemand anders deze ervering ook?
Met groet,
Thijs Lam
0
0


0
0
Familysearch: akten burgerlijke stand Gelderland verdwenen?
Hallo,
ik heb eens nagevraagd bij Familysearch waar die akten gebelven zijn, volgend antwoord kreeg ik hierop:
We like to invite you to go to beta.familysearch.org to find the Gelderland, Netherland records. We checked the site yesterday, Friday Sep 24, and the images are all there and working fine. The records will no longer be at pilot.familysearch.org. We hope this answered your question.
Je moet nu dus een account aanmaken op familysearch, wat op zich geen probleem is... ware het niet dat ze je een keus tussen 2 soorten accounts geven een algemeen account of een LDS account, met een algemeen account kun je vrijwel niets meer op hun site en voor dat LDS account moet je lid zijn van de The "Church of Jesus Christ of Latter-day Saints", je krijgt daarzo een lidmaatschapsnummer en die heb je nodig voor je account!!! Je moet je dus zo te zeggen maar naar hun kerk laten bekeren om de akten te kunnen doorzoeken!!! Dus collega-stamboom onderzoekers, kopieer zoveel akten als mogelijk op de nu nog vrije site voordat deze ook overgezet worden op de zogenaamde beta-site!
Groetjes Jos


0
0
Familysearch: akten burgerlijke stand Gelderland verdwenen?
Ik kan de afbeeldingen gewoon zonder account inzien hoor.
En anders kun je altijd onder valse naam een account aanmaken, ik zit er inderdaad ook niet op te wachten als Mormoon te boek te staan.
0
0
Familysearch: akten burgerlijke stand Gelderland verdwenen?
Herculaas,
Hoe is het mogelijk om Familysearch in te zien zonder een account aan te maken?
Enhoe maak ik wel een account aan bij familysearch.
Voor uw bericht hartelijk dank.
Wim.
0
0
0
0


0
0
Familysearch: akten burgerlijke stand Gelderland verdwenen?
Dank jullie allen voor je reacties. Kennelijk zijn er diverse manieren om FamilySearch op te roepen. Ik heb het advies van Mirjam van Rooijen gevolgd. In mijn Favorieten staat nu "FamilySearch.org - Family History and Genealogy Records". Klik je dat aan dan zie je de provincie Gelderland weer en kun je akten oproepen. Hierbij doet zich echter een nieuw probleem(pje) voor, namelijk dat de knop Full Screen niet werkt. Is handig om vaag geschreven akten te ontcijferen, maar vergroten/verkleinen werkt wel. Overigens herinner ik me nu dat de provincie Gelderland eerder van de site verdween en later weer opdook. Merkwaardig, enfin, we kunnen weer verder.
Hartelijke groet,
Thijs Lam


0
0
Familysearch: akten burgerlijke stand Gelderland verdwenen?
Hallo allemaal,
na enig heen en weer ge-mailmet familysearch heb ik volgend adres gekregen, hierop staan van diverse landen en provincies de aktes online en je hoeft er nu ook niet voor ingeschreven te staan!
https://beta.familysearch.org/s/collection/list
Groetjes Jos
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in FS: Vragenrubriek m.b.t. index pagina's Family Search \\\"search record pilot\\\"
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!