Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Tietz, Reith - waar liggen die plaatsen
Via Deventer vestigden zich rond 1850 in Hengelo (O) het echtpaar Olbertz - Essers. Zij waren toe al gehuwd.
Volgens de Bevolkingsregisters van Hengelo waren zij gehuwd bij aankomst. Volgens hun inschrijvingen in het Bevolkingsregister en hun overlijdensacten waren beiden geboortig van Pruissen, t.w. van Tietz en Reith respectievelijk.
Over deze plaatsen kan ik niets vinden. Heeft iemand een idee?
0
0
Tietz, Reith - waar liggen die plaatsen
Er ligt een dorp Reith in de gemeente Brest in het Landkreis Stade. Het ligt even ten zuid-westen van Stade. Via google maps is dit redelijk eenvoudig te vinden.
Tietz kan ik ook niet zo snel vinden. Er ligt echter ten zuid-oosten van Reith wel een dorpje Tiste.
Mogelijk dat de geboorteplaats van de meeverhuisde (nog ongehuwde) kinderen meer duidelijkheid verschaft.
Mvg,
Sebas
0
0
Tietz, Reith - waar liggen die plaatsen
Een andere optie is Rheydt bij Mönchengladbach. Een plaats met de naam Titz ligt in de buurt, in de richting van Jülich / Aken.
Groeten,
Frank
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Onderzoek in Duitsland
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!