stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoOnderzoek in Nederland » Familieonderzoek onmogelijk? Geen vaste woon- of verblijfplaats: rondtrekkend in woonwagen. opgelost



Profiel afbeelding
Profielafbeelding

Ik zou het stukje tekst dat Willem heeft geplaatst even bij "leeshulp .." plaatsen. Heb het idee dat het eerste woord Bocholt is.


Bocholt die Heimath
Die Familie war
auf Geschäftsreise

ChrisvD - 22 jan 2024 - 23:40


Profielafbeelding

Hallo allemaal 

Mijn achternaam is zelf Peppelinkhausen 

Johan karel peppelinkhausen 4 januari 1887 te Eibergen is mijn overgroot opa 

De naam Peppelinkhausen komt niet heel vaak voor , wel in de achterhoek.  Want mijn vader is namelijk ook Johan karel Peppelinkhausen en is geboren in Borculo op het woonwagenkamp.    want mij is verteld  dat het eigenlijk poppinghaus  is , dat het vroeger iets verkeerds is gegaan met een handtekening,wat niet goed te lezen was 

Geesje Peppelinkhausen - 23 okt 2024 - 23:24 (laatst bijgewerkt 23 okt 2024 — 23:25 door auteur)







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu