In verband met het schrijven van een artikel over J.J. Stokmans, ben ik op zoek naar levende nazaten van Jacobus Johannes Stokmans, geboren Goes in 1862, overleden Bussum 1934. Trouwt te met Krina Cornelia Reijnhout, Goes 1863, Bussum 1936.
Jan Kramer
Er staat een overlijdensadvertentie in Delpher met namen en plaatsen.
Typ de naam van de weduwe in en advertentie komt tevoorschijn.
Wij mogen hier geen namen publiceren die mogelijk nog leven.
Als mevr Stokmans-Reynhout nog laat een kind zou hebben gekregen (bv op 50 jarige leeftijd) zou het kind nu 113 jaar zijn. Dus ik denk het plaatsen van de volledige advertentie geen inbreuk maakt op de forumregels betreffende AVG.

Je kunt nu met de familienamen van deze kinderen eens verder zoeken via bv Delpher. Zet in het zoekscherm: familienaam 1 prox familienaam 2 en kies rubriek familieadvertenties en kranten en gewenst tijdvak.
mvg-Ben
bv Stokmans White zie 22-02-1962
bv Stokmans Thieme zie 09-12-1970
bv Stokmans Spelberg zie 10-06-1968
mvg-Ben
Beste Ben en Fietje,
Dank voor jullie snelle reactie. Ik ben bekend met de privacy-voorwaarden, maar had stiekem gehoopt dat iemand bekend was met de familie Stokmans. De overlijdensadvertenties kende ik. Via die weg zal ik proberen nog levende nazaten te vinden. Nogmaals hartelijk dank.
Met vriendelijke groet, Jan Kramer