Mmm, trouwen in 1673. V.w.b. tijdlijn én topografie niet onwaarschijnlijk. De veronderstelde vader van Anna, namelijk ene Cornelis van den Brul kan ik tot nu toe niet vinden. Maar het echtpaar zelf is wél terug te vinden met een doop uit 1680. In Voorburg, en het staat er zo:

Bron: Namenklapper Dopen Voorburg 1630-1812 (Nationaal Archief)
[Edit:] Hier de originele bron (doopboek /trouwboek 9 Voorburg, RK)

"15 feb. [1680] Bapt. Catharina par. Engel Jansz van der Kaa, en Annitie Cornelis susc. Leendert Jaspers, en Maria Cornelis"
Ik twijfel trouwens wel aan het jaartal 1680. Als ik dat doopboek zo bekijk zou het net zo goed 1674 kunnen zijn. En daarmee zou het huwelijk eind 1673 een 'moetje' zijn geworden.
=> Daarmee is het bewijs wel geleverd dat de Engel Jansz die in 1673 in Leiden (afkomstig Voorburg) trouwt met Anna Cornelis (ook uit Voorburg) dezelfde persoon is als Engel Jansze van der Kaa die in 1680 [1674?] met Annitje Cornelisse een dochter Catharina laat dopen. En - en passant - is daarmee ook zeer aannemelijk gemaakt dat Anna voluit Anna (of Annaatje) Cornelisse van den Brul heette, en haar vader dus Cornelis.
Uit de Namenklapper Trouwen, zelfde plek:

[Edit:] Idem, origineel boek 9 Voorburg RK:
