Ik kwam deze naam tegen die verbonden is aan een van mijn niet al te naaste familieleden. Ik heb online gezocht maar niets gevonden. Suggesties of extra informatie?
Wat ik wel heb is:
An Stoltenborg dacht na, niet zeker of An haar volledige naam is of een alternatieve naam.
Ik neem aan dat ze in de jaren veertig is geboren, waarschijnlijk in Amsterdam. Ik wist dat ze getrouwd was, al weet ik niet wanneer, en dat ze begin jaren tachtig is gescheiden. Geen idee of er kinderen uit dat huwelijk kwamen.
Gegevens over vermoedelijk in leven zijnde personen vallen binnen dit forum onder AVG.
Indien het de gemeente Amsterdam betreft waar iemand geboren is of gewoond heeft na 1940 kun je op de site van stadsarchief kijken of een persoons/archiefkaart van de vermoedelijke persoon openbaar is. Dan is zeker dat de persoon is overleden.
Vanuit de gegevens verstrekt in jouw vraag zou de volgende persoon in aanmerking kunnen komen als antwoord op jouw vraag.
mvg-Ben
Bedankt voor de feedback. Je hebt gelijk dat ik aannam dat deze persoon al dood was – maar ik weet het echt niet. Dank je, Ben.
Ik meen het rond te hebben maar handel dit via een PB af.
Ik vermoed dat ze nog leeft.