Stambomen uitpluizen is een leuke hobby.
Nu ben ik bezig met de familie "de Jong - van Reusel" de opa en oma van de kinderen uit het huwelijk van Lucia de Jong en Cornelis Dekkers. Uit dit huwelijk worden 4 kinderen geboren, een van deze kinderen was ooit de start van mijn verste voorvader Cornelis Dekkers welke huwde met Adriana Verhulst. Beide waren buitenechtelijke kinderen. Cornelis Dekkers was de zoon van Anna Cornelia Dekkers, zij was de dochter van Cornelis Dekkers en Lucia de Jong.
Ik heb de ouders van Lucia kunnen vinden, dit zouden Willem (Wilhelmus)n de Jong en Adriana van Reusel zijn. Online in de archieven is wel de huwelijksakte en het testament van hen beide te vinden. Maar zowel bij Willem als Adriana worden de ouders niet genoemd. Ook in het testament worden de kinderen niet bij name genoemd.
Op het internet kom ik wel een vermoedelijke geboortedatum tegen van Willem de Jong(h) maar deze is niet te vinden in het online archief van Roosendaal (via het West-Brabants Archief). In dit archief kom ik wel een Wilhelm Jacobse de Jong tegen welke huwt met Cornelia Meijers. Zij huwen op 7 april 1738 en er wordt een kind gedoopt 1 juni 1738 met de doopnaam Wilhelmus.
Wilhelmus de Jong welke huwt met Adriana van Reusel op 11-12-1774 te Roosendaal voor de kerk en 26-11-1774 voor de wet krijgt ook een zoon met de naam Wilhelmus. Deze wordt geboren in 1785.
Is het aannemelijk dat de opa en oma van deze laatste Wilhelmus (Willem) Wilhelmus de Jong en Cornelia Meijers zouden zijn.