stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoOnderzoek in Nederland » doop Johannes Gerardus Titsing 1791 in Amsterdam opgelost



Profiel afbeelding

Profielafbeelding

Gerardus zou heel goed Joannes Gerrit kunnen zijn: zoals u zelf al aangeeft kloppen de voornamen van de moeder en de getuigen (die dan de grootouders zouden zijn). Maar bovendien is Gerardus een latinisering van Gerrit (gebruikelijk bij RK dopen) en lijken zowel de achternaam van Catharina en haar vader (Weeken i.p.v. Weber) en van haar moeder (Helsel i.p.v. Elser) op elkaar. Hoe ze aan Schuedebuf zijn gekomen is me een raadsel, de naam bestaat misschien niet eens echt. Het enige dat er nog een beetje op lijkt is de Zeeuwse plaats Schuddebeurs op Schouwen-Duivenland, maar daar komt Catharina niet vandaan.

Anneke 12 - 26 apr 2026 - 23:34







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu