stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoHelpdesk » Kan vanmiddag al een poos niet inloggen op GO opgelost



Profiel afbeelding

Betreft Genealogie Online (via Chrome browser) op adres https://www.genealogieonline.nl/mijn/

Profielafbeelding

Ik wil iets uitproberen op GO, maar kan niet eens inloggen?! https://www.genealogieonline.nl/mijn/ toont foutmelding :

Deze pagina werkt niet
www.genealogieonline.nl kan dit verzoek momenteel niet verwerken.
HTTP ERROR 500

Bob Coret had een nieuw programma om allerlei diensten te monitoren, maar dat snap ik niet goed, alles grijs, alles zou 100% werken OF dat werkt niet goed, want er wordt niet gesignaleerd dat ik niet kan inloggen, zie https://status.coret.org/ En dat "disabled", zijn de monitorfuncties uitgezet?? Is de proeftijd verlopen?

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Pauline Berens EBBI - 2 sep 2026 - 15:36 (laatst bijgewerkt 2 sep 2026 — 17:02 door auteur)


Profielafbeelding

Nog steeds niets veranderd op https://status.coret.org/ Maar ik kan wel weer inloggen:-)

Pauline Berens EBBI - 2 sep 2026 - 17:45







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu