Mijn problemen met Genver zijn opgelost.
Wat was het geval om de Militie register van het CBG te kunnen raadplegen installeerde ik Google Chrome. Het CBG heb geraadpeelgd, maar de opbouw van Google Chrome stoorde mij in haar site opbouw. Ik verwijderde Google Chrome en dacht ongestoord te kunnen terugvallen op de oorspronkelijk Internet explorer. Dat was echter niet het geval. De site Genver was wel toeganklijk, maar de films niet. Ik mocht naar de doos met fils kijken, maar niet openen.
De browser geschiedenis op aanwijzing van Everardus Rollema verwijderd. Dat leverde geen resultaat op.
Dan ga in rubriek extra verzoeken en vond opnieuw instaleren van Internet Explorer. Voor mij als computerleek een waakstuk. Nu is Internet explorer windows 8 geinstalleerd.
De opbouw van Internetexplorer met indeling MSN stoorde mij en deze heb ik nog vervangen door de gewone Google rustige pagina.
Nu de controle over Genver. Deze doet het ook weer en het geheel is sneller geworden.
Voor mij zijn de problemen opgelost.
Met vriendelijke groeten Terkos