Bob,
Ik heb de ervaring dat de Genlias Monitor keurig nieuwe bronnen meldt. Echter wat als een bron (bv door fout herstel) niet meer voldoet aan de zoekvraag, wordt dat ook gemeld?
Ten tweede is het mogelijk om een bron die gewijzigd wordt, maar blijft voldoen aan de zoekvraag, ook te melden?
Bij mijn zoekvraag verwacht ik een aantal bronnen waar één van bovenstaande situaties van toepassing zal zijn.
vriendelijke groeten,
Reinoud van Wijk
Reinoud,
Op beide vragen moet ik antwoorden met "nee". Genlias Monitor slaat gegevens die het ophaalt bij Genlias namenlijk niet op (o.a. vanwege copyright). Alleen het unieke nummer van de bron wordt opgeslagen.
Als er bronnen verdwijnen (door foutherstel) dan kan Genlias Monitor dit wellicht detecteren, immers er mist een ID die in eerdere zoekpogingen wel was gevonden. Maar Genlias Monitor kan dan alleen melden dat de bron met ID xxx niet meer in de zoekresultaten zit.... hier kan een gebruiker niets mee.
mvg,
Bob Coret
Bob,
zolang GenLias geen markering gebruikt om wijzigingen aan te geven is het, naar ik jammer genoeg begrijp, technisch voor de Genlias Monitor niet mogelijk is dit te signaleren.
Kan een ID, door de gebruiker, "vertaald" worden naar akte nummer, plaats, lokatie en dergelijke? Daarmee zou de gebruiker binnen z'n geimporteerde bronnen kunnen zoeken, en deze eventueel ook verwijderen.
vriendelijke groeten,
Reinoud van Wijk