stamboomforum

Forum logoOnderzoek in Nederland » Gezocht overlijden Gloria van den Heerik *1819 x1842 Pleun Harman/Harreman 1821-1860 opgelost



Profiel afbeelding

Gloria van den Heerik (ook wel Herik) wordt geboren te Stormpolder op 25-3-1819 als dochter van Willem van den Heerik en Janna de Klerk. Zij huwt te Krimpen aan den IJssel op 26-2-1842 met Pleun Harman/Harreman, geboren te Dubbeldam als zoon van Pieter Harman en Elizabeth den Hout, die te Capelle aan den IJssel op 29-11-1821 overlijdt. Ik heb niet gevonden dat Gloria is hertrouwd. Bij het huwelijk van zoon Willem Harman op 12-2-1870 te Krimpen aan den IJssel is zij nog in leven en woont zij in Capelle aan den IJssel. Bij het huwelijk van dochter Johanna Harreman op 20-8-1890 te Rotterdam is zij overleden. Helaas staan haar overlijdensgegevens niet in de bijlagen bij dit huwelijk. Mijn vraag is dus: waar en wanneer is zij overleden?

Frank Rijckaert - 2 mei 2025 - 11:28

Hans Blondeel Timmerman - 2 mei 2025 - 14:35


Dat is snel. De akte is niet via WieWasWie te vinden. Misschien verkeerd geïndexeerd?

Bedankt

Frank Rijckaert - 2 mei 2025 - 15:10







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu