Ik wil onze familiestamboom verwijdert hebben. We hebben geen toestemming gegeven dit op internet te plaatsen. Staat op genealogie online. Petronella Ijmker geboren 13 februari 1934, man en kinderen. Allemaal verwijderen graag.
Jawel, bij de kinderen van Petronella IJmker staan naast de namen deels ook data vermeld. Kunt u aangeven wie de namen en data er op heeft gezet? Er staat vermeld dat de familie toestemming heeft gegeven, maar dit is niet het geval. Wj willen de namen en data verwijdert hebben.
Bij de "genealogie Slot" worden idd namen van levende (klein)kinderen genoemd (met bij verschillende een geboortedatum/jaar en -plaats), de maker van die genealogie kunt u verzoeken deze namen en de andere gegevens te verwijderen. De andere twee stambomen hebben bij de levenden netjes "niet openbaar" staan, daar is dus niets mis mee.
Anneke 12 - 16 mar 2023 - 23:37 (laatst bijgewerkt 17 mar 2023 — 13:31 door auteur)
Ik hebben een email gestuurd naar fake slot en hij wil de gegevens niet weghalen. Hij zegt dat hij de info op internet heeft gevonden en dat deze dus al openbaar was. Datvhij zich daarmee aan de privacy wetgeving houdt. Op zijn site geeft hij aan dat hij toestemming heeft van de betrokken personen, maar dat is dus een leugen. En hij houdt zich dus ook niet aan de regels van uw platform, want daar staat dat geen gegevens van levende personen mogen worden vermeld. Wat kan ik of wat kunnen jullie hier verder aan doen? Dit is toch te gek voor woorden. HG, Jenny Botter.
In de publicatie Genealogie Slot zie ik personen voorkomen via nog leven. De auteur van deze publicatie heeft hierbij specifiek aangegeven dat er toestemming is van de persoon in kwestie. Uit uw schrijven begrijp ik dat dit niet het geval is. De auteur overtreed hiermee de AVG en daarmee ook de regels van Genealogie Online (dat gegevens al op internet staan of in de krant betekent geen toestemming!). Ik zal de persoon in kwestie hierop wijzen en nogmaals verzoeken om toestemmingen te verwijderen zodat de gegevens uit de publicatie verdwijnen. Als de auteur daar geen gehoor aan geeft rest mij niets anders dan de gehele publicatie te verwijderen voor het overtreden van de regels
Geachte heer Coret, hartelijk dank voor uw reactie. Wij hebben inderdaad geen toestemming gegeven voor het plaatsen van onze gegevens. De reactie van de heer Slot vind ik daarom ook heel frustrerend. Wij zien er naar uit dat deze gevoelige persoonlijke data van het internet verdwijnen. Hartelijk dank alvast voor uw inzet. Met vriendelijke groet, Jenny Botter