stamboomforum

Forum logoHelpdesk » Filteren op iphone



Profiel afbeelding

Betreft Open Archieven (via Safari browser)

Het lukt al een tijd niet meer om te filteren op bv. plaats op mijn iphone. Wel op ipad.

Myra - 29 mar 2023 - 15:43 (laatst bijgewerkt 29 mar 2023 — 15:44 door auteur)

Kunt u wat specifieker zijn? Wat lukt er of ziet u precies niet?

Yolanda Lippens - 29 mar 2023 - 19:22

Als ik een achternaam heb opgezocht in open archieven en daarna nog wil filteren bv op plaats (verfijn opdracht met filter), krijg ik de pull down van plaatsen te zien, maar als ik er een wil selecteren via het pijltje, springt het terug op de namenlijst. Voorheen werkte dit wel op mijn iphone in Safari, maar sinds een paar maanden niet meer.

Myra - 29 mar 2023 - 21:40

We kunnen het helaas niet reproduceren (omdat we geen iPhone hebben), maar kunt u misschien wat screenshots maken? En kunt u eens een andere browser op uw iphone installeren en daarmee testen?

Yolanda Lippens - 6 apr 2023 - 14:42

Ik heb het geprobeerd met Chrome, lukt helaas ook niet. Als ik in dit scherm een plaats selecteer, gaat het fout. Daar kan ik geen printscreen van maken, want ik ga direct terug naar de lijst met achternamen

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Myra - 6 apr 2023 - 14:50

Zien de filters er op de iPhone anders uit? Of is het probleem dat de uitklaplijstjes niet werken?

Hebben andere iPhone gebruikers hetzelfde probleem?

Bob Coret - 6 apr 2023 - 17:02

Op een andere iphone is hetzelfde probleem. Plaats doet het niet, er verschijnt geen uitklaplijstje. 
Als ik eerst een ‘bron‘ selecteer (daar doet het uitklaplijstje het wel) dan doet daarna ‘plaats’ het ook.

Myra - 7 apr 2023 - 19:11

Hebben andere iPhone gebruikers hetzelfde probleem?

Hier geen problemen, werkt prima.

Rianne Renssen - 7 apr 2023 - 21:09

Ik heb het ook op een andere iphone geprobeerd en daar kon ik ook niet selecteren op ‘plaats’.

Myra - 8 apr 2023 - 10:19

Myra,

Bij mij werkt het gewoon in Safari. Ik kan een plaats selecteren en dan verschijnt er een lijst op plaats. Geen idee of het helpt, wat je kunt proberen is bij instellingen Safari wis geschiedenis en websitedata en → sluit tabbladen.

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Rianne Renssen - 8 apr 2023 - 11:30

En je kan dus ook een plaats uit de lijst selecteren?

ik ga je raad opvolgen!

Myra - 8 apr 2023 - 11:33


En je kan dus ook een plaats uit de lijst selecteren?

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Rianne Renssen - 8 apr 2023 - 12:12







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu