stamboomforum

Forum logoHelpdesk » ???? bij personen opgelost



Profiel afbeelding

Betreft Genealogie Online (via Chrome browser)

Goedendag,

Waarom staan er overal ???? bij personen terwijl als je hem openmaakt er wel een datum staat?

Groetjes Marije

Marije09 - 9 okt 2025 - 09:46

Misschien is de geboortedatum niet gekend,  enkel de doopdatum ?

JacobsM - 9 okt 2025 - 09:49

andere doop datums komen wel gewoon te voorschijn

Joannes Snijders  1745-????

Hubertus Snijders  -1819

Cornelius Snijders  1749-????

Digna Snijders  1752-1804 

Cornelius Snijders  1755-????

Elisabetha Snijders  1757-????

Adrianus Snijders  1761-1810 

Maria Snijders  -1829

Cornelia Snijders  1767-1844 

Marije09 - 9 okt 2025 - 09:51

Hallo Marije, als je alleen een doopdatum invult en je weet de geboortedatum niet dan gaat het goed, dan toont GO het geboortejaar correct. 

1) Kun je zien of je niet toch iets hebt ingevuld in je stamboomprogramma, aangezien "Zij is geboren." te zien is op de schermafdruk? Een liggend streepje misschien, een spatie, vraagtekens ofzo? Als het veld geboortedatum in je stamboomprogramma leeg is is het een fout van GO om niet automatisch naar veld doopdatum te kijken.

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

2) In de volgende schermafdruk is de situatie net even anders: geen geboortedatum, wel een geboorteplaats.

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

3) Waar zie je trouwens het overzicht met vraagtekens op de plek waar je geboortejaar verwacht? Kun je een schermafdruk of link delen a.j.b.?

Zie ook https://www.stamboomforum.nl/subfora/4/2/80863/0

https://www.stamboomforum.nl/subfora/4/2/56828/0

https://www.stamboomforum.nl/subfora/4/2/61333/0

Niet exact jouw probleem, maar wel vergelijkbaar. Eerst maar eens je antwoorden afwachten, vooral op vraag 1.

Pauline Berens Rutenbrock - 9 okt 2025 - 16:11


Dit oude probleem treedt sinds enige tijd inderdaad weer op.

Als er alleen een doopdatum bekend is en het overlijden de persoon komt uit de periode van de burgerlijke stand, dan wordt het doopjaar niet getoond in overzichten.

Als de persoon ook is overleden in de periode van de DTB-registers, dan wordt het doopjaar wel getoond.

Stefan Lambregts - 9 nov 2025 - 16:05







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu