stamboomforum

Forum logoHelpdesk » foto wordt niet on line gepubliceerd



Profiel afbeelding

Ik heb in mijn Gedcom 3 links naar foto's. De foto's zijn al geupload. Tijdens het verwerken, opmaken HTML-pagina's, komt de melding xx personen en 2 foto's. Er wordt één foto ook niet weergegeven op de pagina van de betreffende persoon. Een raadsel voor mij: een link is tocheen link. Enig idee? Ik weet niet waar ik het moet zoeken.

Met vr,gr,

A. Lukaart

lukaart - 10 feb 2026 - 10:36

Kunt u een link naar de GO publikatie toevoegen ?

Gerrit Scholl - 12 feb 2026 - 10:40

Ben doorgegaan met uitzoeken. Alle afbeeldingen verwijderd en andere nieuwe gelinkt. Probleem treedt niet op. Vermoedelijk toch een afbeelding waarvan het formaat niet verwerkt kon worden. Daarover zou dan een melding moeten komen

lukaart - 12 feb 2026 - 10:49

Kan wel een link naar de GO publicatie sturen, maar daar zie je niets aan. Op de betreffende html pagina staat geen afbeelding!

lukaart - 12 feb 2026 - 10:51


Ik weet dat er bepaalde problemen spelen, maar kan dat niet controleren zonder link. Als u 1 publicatie had kon ik het zelf vinden, maar bij u zijn het er te veel om ze allemaal te checken.

Kortom, wij kunnen alleen meedenken als we weten waar u het over heeft.

Gerrit Scholl - 12 feb 2026 - 14:36







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu