stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoOnderzoek in Nederland » van Dalen's gezocht !



Profiel afbeelding
Niet meer geregistreerd
Mijn man is genoemd naar zijn oma van moeders kant Dirkje van Dalen.
Dirkje was getrouwd met Willem Westhoff en woonde in Loosduinen

Maria C. de Booij - 24 mar 2007 - 10:19

Niet meer geregistreerd
Mijn moeder was een van Dalen.
geb: te Brakel 29 mrt 1899
dochter van: Willem van Dalen en Sijke Adriana Lamberman
mogelik goed voor uw verder gegevens.
ge Floor Beijen

Uitgeschreven lid - 5 mei 2007 - 11:31

Niet meer geregistreerd
Mijn naam is Jeanne Clements geboren van Dalen uit Helmond
In Helmond wonen ook veel van Dalens, ik had zelfs een oom die ook Marinus heette.
Leuk om te vernemen,dat er zoveel mensen zijn met de naam van Dalen.
Groetjes uit Helmond

Uitgeschreven lid - 15 mei 2007 - 15:49

Niet meer geregistreerd
Hallo, mijn naam is Jeanne Clements geboren van Dalen
De opa van mijn vader heette ook Albert van Dalen en ik heb ook een broer in Deurne (n-br) wonen met dezelfde naam.
Ook heet een neef van ons Albert.
Onze familie komt uit Helmond, maar misschien is er een link ?
Groetjes uit Helmond

Uitgeschreven lid - 15 mei 2007 - 16:12

Niet meer geregistreerd
Mijn moeder is Cornelia (Corrie) van Dalen en heeft in haar jeugd gewoond in Ijsselmonde. Zij woonde daar met broer Piet en zussen Annie, Netty en Diana. Hun vader is op jonge leeftijd omgekomen bij een ongeluk met een bus. Wil iemand meer weten of mee informatie hebben over deze tak van Dalen's, mail me dan!

Sabine.bison@chello.nl

Uitgeschreven lid - 28 mei 2007 - 01:24

Niet meer geregistreerd
re:Johanna Catharina van Dalen.

In mijn stamboom is een Johanna Catharina van Dalen, geboren 8.4.1920 te Loosduinen, gehuwd 29.6.1939 te `s-Gravenhage met Cornelis de Bruin.
k
kan iemand mij meer vertellen over Johanna.
Bij voorbaat dank.
Riet

Uitgeschreven lid - 14 jun 2007 - 02:43

Profielafbeelding
Beste Marinus,

ik heb 79 van Dalens in mijn bestand vnl uit Brakel. Wil je met alle plezier een overzichtje sturen maar ik vermoed dat je de meeste al wel hebt.

mailadres: gmvangameren@planet.nl


Groet,

Guus van Gameren

Guus van Gameren - 15 jun 2007 - 19:52

Niet meer geregistreerd
Kijk ook even op de site van peter van diemen:
http://home.wanadoo.nl/pvdiemen

marieke jansen - 17 jun 2007 - 12:16

Niet meer geregistreerd
Ik ken een Dick v. Dalen gewoond hebbende in Amsterdam. Leeftijd ongeveer 68 jaar.

loes messemaker - 6 jul 2007 - 18:59

Niet meer geregistreerd
Ik, Jan van Dalen, ben een afstammeling van de Van Dalen tak die zich in de Drechtsteden (Dordrecht) heeft gevestigd. Deze tak is tussen 1500 tot 1800 uiteengevallen omdat nakomelingen zich vestigden in de plaatsen Zwijndrecht en Papendrecht. Deze drie takken (Dordrecht, Papendrecht en Zwijndrecht) zijn in de overleveringsverhalen in het geheel geen familie. Althans dat zegt men. Het tegedeel is echter het geval. Allen stammen af van één en dezelfde familie, een Van Dalen die zich ooit (ergens tussen 1400-1500?) in Dordrecht heeft gevestigd. Er is ook literatuur over. De huidie archivaris van Dordrecht heet Peter van Dalen. Die heeft een geslachtenregister van Van Dalen geschreven en gepubliceerd. Overigens, een legendarische Dordrechtse archivaris uit het verleden (eind 1800 begin 1900) heette ook Jan van Dalen. Of dit familie is van voornoemde Peter is mij niet bekend. Het boekje van Peter heb ik zelf ook ooit gehad. Niet meer te vinden; jammer. Groet van: jan.van.dalen.17@hetnet.nl

Uitgeschreven lid - 16 jul 2007 - 21:37

Niet meer geregistreerd
L.s.,
Ik lees in uw bericht dat er mogelijk een van Dalen uit Gorinchem komt.
Dit is zeer waarschijnlijk juist.
De grootmoeder van mijn vrouw, Willemke van Dalen, geh. met Willem Johannes de Keijser, geboren 12.10.1871 te Goriinchem, overl. te Vianen a/d Lek 20.09.1933.
Mocht het zo zijn dat de connectie juist en correct is dan verneem ik dat heel graag.
m vr gr.
Jan J.Feenstra
e-mail: j.feenstra ad 12move.nl

Uitgeschreven lid - 2 aug 2007 - 13:43

Niet meer geregistreerd
Hallo,

ik ben zelf ook een van dalen..
Mijn vader heet aart van dalen (geb in kloetinge)
Mijn opa heet Jacob van dalen heeft altijd in kloetinge gewoont werkte als arbeider en was getrowt met Jans de vos..

Ook ik ben op zoek naar familie ervan..
voorvaderen ect...

jolanda - 12 aug 2007 - 13:39

Profielafbeelding
graag geen bericht meer over van dalen
Groet
M.

M. van den Bremer - 12 aug 2007 - 14:26

Niet meer geregistreerd
Beste Marinus,
Mijn familie komt volledig uit Brakel (gevonden tot Leendert Leonardus van Dalen geb. 1 april 1814). Ik mis de verdere gegevens van Jan van Dalen (geb. 8 sept.1912 in Brakel); Ouders: Leendert Leonardus van Dalen (geb. 7 juli 1872 in Brakel) en Gerrigje de Vries (geb, 9 okt 1876 in Brakel). Ook mis ik de latere gegevens van Johan Adriaan van Dalen (geb. 3 dec. 1919 in Brakel) met dezelfde ouders.
Johannes van Dalen (geb.12 sept 1875 in Brakel) en gehuwd met Pieternella van der Linden (geb. 27 mei 1878 in Brakel) kregen drie kinderen waarbij ook de verdere gegevens ontbreken nl.
Adriana van Dalen (geb.17 nov 1901 in Brakel), Abraham van Dalen (geb, 25 okt 1904 in Brakel) en Jan van Dalen (geb. 10 mei 1908 in Brakel).
Wie kan mij verder helpen?
vriendelijke groet,
Arie van Dalen
TMoncology@yahoo.com

Arie van Dalen - 18 aug 2007 - 18:49

Niet meer geregistreerd
Beste Jeanne Clements-van Dalen,

Als antwoord op je vragen over de genea-links naar elders, zou je kunnen proberen te zoeken op www.genlias.nl.:

Achternaam Dalen, voornaam Albert.
Dan krijg je een Albert van Dalen getrouwd in 1912, te Deurne met Cornelia van Dorp, Geboorteplaats: Rotterdam.
Deze Albert van Dalen is geboren in Hoogeveen. Als dat zo is zitten wij beiden in de zelfde stamboom.:)
Vriendelijke groet van Albert van Dalen:)

Ab van Dalen - 18 aug 2007 - 20:51

Niet meer geregistreerd
Hallo Henk Elsinga,

Bedankt voor jouw bevestiging van deze mijn 'ontdekking'. ;-)

Weet je of bekend bekend is waaraan deze Jan Berends zijn 'Zinger-', 'Zwartschaap' naam dankt?
Bijvoorbeeld: kon hij goed zingen? Is/was er een buurt in Hoogeveen die Zwartschaap heet(te)?

Met vriendelijke groet,
Ab van Dalen

Ab van Dalen - 19 aug 2007 - 15:34

Niet meer geregistreerd
vervallen

Henk Elsinga - 19 aug 2007 - 16:30

Niet meer geregistreerd
Hallo, misschien kun je me helpen. Ik ben op zoek naar de ouders van Rudolf Gerhard van Dalen, geboren 19-02-1906 te Heiligenhaus (Duitsland) overleden 17-12-1993 te Middelburg. Als ouders heb ik gevonden op de persoonskaart Jan van Dalen en Maria Petronella Terheiden. Kun je helpen? Indien mogelijk reactie naar: fokkema@flakkee.net

Uitgeschreven lid - 11 sep 2007 - 09:57

Niet meer geregistreerd
beste jolanda ik heet ben van dalen, mn vader heete jan van dalen en mn grootvader johannes getroud met catharina dorrepaal misschien familie,wij wonen in de kop van noord holland maar mijn voor ouders kwamen uit de buurt van goes

Uitgeschreven lid - 20 nov 2007 - 22:38


Niet meer geregistreerd
hallo, ik ben ook een van Dalen. Officiele naam Wilhelmina van Dalen, geboren 28 februari 1957 te Steenwijk. Dochter van Minte van Dalen en Reinsje Seinen. Ik had 2 broers en 2 zusters, namelijk Johannes (Hans), Hendrik (Henk), Betty (Betje) en Froukje van Dalen. Inmiddels 2 zijn overleden, Henk en Froukje.
Ik woon, na jaren ergens anders te hebben gewoond, weer in Steenwijk.

Uitgeschreven lid - 10 jan 2008 - 16:26







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu