Stamboom Forum » Onderzochte familienamen  Informatie over forum

vorige  1   2 

Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Info omtrent familienaam Geijl-Geyl

Beste Bart,

 

Ik ben sinds deze week hardnekkig op zoek naar informatie over mijn voorouders. Mijn overgrootouders zijn Wilhemus Hendricus Houtman en Maria Alida Geijl, de zus van Andries Geijl (22-10-1874). Ik strand bij Johann Pieter Gail (Geijl en Maria Elisabeth Frohlig, maar zie op een andere site ook de combinatie 

David Geijl en Maria Elisabethe Frolekin (Frolich). Ik kom dus nog niet verder dan 1740. Heb jij misschien al meer documentatie gevonden dat verder terug gaat in de tijd?

 

Ik verneem het graag, als het kan via hotmail.com">wendyhoninghantispamhotmail.com

 

Hartelijke groeten,

 

Wendy Honingh

Wendy Honingh | 21 jul 2011 | 23:21

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Info omtrent familienaam Geijl-Geyl

Hallo Wendy

Mijn naam is hannah (officieel Johanna maria ) Gelang voorheen Geijl.

Ik weet nog wel het een en ander van de familie en zou het leuk vinden om te kijken of we dingen bij elkaar kunnen brengen.

Waarschijnlijk zijn we van dezelfde tak, mijn vader was Andries Geijl ,hij wordt genoemd als de weduwnaar die na de oorlog hertrouwd is.

Ik ben 62 jaar en woon, sinds 2006 in Zweden.

Hopelijk hoor ik iets van je.

Groeten Hannah

Hannah Pouw-Gelang | 22 jul 2011 | 20:44

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Info omtrent familienaam Geijl-Geyl

Hé Wendy Ik ben Danny IJgel. Voorheen was onze achternaam ook Geyl. Ik ben op dit moment, samen met mijn schoonzus Desire bezig om dit alles uit te zoeken. Mijn opa Jan Geyl, later IJgel was de zoon van Andries Geyl geb 19-10-1906 te amsterdam gehuwd met Johanna Sophie te Pas Op de site van Desire ( Desisite genaamd) staat alle info tot nu toe. Ik werk op dit moment een lijst uit onder de familienaam Gail,Gayl,Geil en Geyl uit de omgeving van Koblenz en Winningen. Gail is de oorspronkelijke familienaam. Heel veel werk om dit uit te zoeken maar het gaat veel verder terug.

Dit is de info van Johan Peter Gail Johan Peter Geyl was huur soldaat en emigreerde tussen 1775 en 1792 naar Amsterdam woonde in 1794 op de hoek Brouwersgracht/herengracht.
2e bataljon Oranje Nassau regiment was gestationeerd in 1792 in Amsterdam. ik weet niet zeker of Johan Peter in dit regiment zat maar het zou kunnen. 1.Johan Peter Gaill geb 16-1-1735 te winningen getrouwd met Maria Elizabeth Froelich gehuwd op 23-11-1762 te Winningen.
Deze info heb ik over Maria Alida Geyl 4f.Maria Alida Geyl geb 12-4-1860 in de na middag te kwadijk
getrouwd 18-07-1883 met Jan Houtman geb 3-6-1856 te Naarden Jan is op 20-5-1884 uit het Oosterdok te Amsterdam opgevisten
Hertrouwd 8-6-1888 met Wilhelmus Hendricus Houtman de broer van Jan en opasser in artis

Hendricus was al eerder gertouwd.
Hendricus Cornelis Houtman geb rond 1899 te amsterdam getrouwd met Martha Krist op 23-12-1921 te Diemen Als ik later meer info heb dan zal ik het weer gaan posten ik zie dat ik een hele tijd niets meer gedaan heb op deze site. Je kan altijd contact met mij opnemen, Dit geldt uiteraard ook voor Hanna Gr, Danny

Danny IJgel | 23 jul 2011 | 19:26

vorige  1   2 

Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!

Spring naar eerste bijdrage op deze pagina

Ga terug naar de index van berichten in Onderzochte familienamen


Familie ArchivarisWilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!


Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten

In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:


Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!


Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.

Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!