stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoOnderzoek in Nederland » Familie Tammerijn



Profiel afbeelding
Profielafbeelding

Beste Marijke, dank voor deze aanvulling. Ik heb de gegevens inmiddels gewijzigd. Helaas kan ik het vorige bericht niet schrappen, dus de fout blijft daar instaan.

Mocht je een bijgestelde parenteel willen hebben, mail me dan op boris_genealoog(at)yahoo.co.uk.

Wil je aanvullende informatie met me delen (namen en geboorte data van kinderen, gegevens  van je moeder, huwelijksdatum etc), dan stel ik dat zeer op prijs.

Groet,

Boris

Boris Genealoog - 18 mar 2009 - 22:20

Niet meer geregistreerd

Beste Marijke,

Ik heb met intresse je bericht over mijn neef henk gelezen ik zou het dan ook zeer op prijs stellen als je mij op mijn emailadres de gegevens die je hebt van de fam wil sturen.Bij voorbaat hartelijk dank

groeten rvdk (jkuub (haal dit weg)  @hotmail.com

RJ vd Kubbe - 28 mei 2009 - 16:56

Niet meer geregistreerd

1.1.1.4.1 Cornelia Antonia Marie (Cor) Tammerijn is geboren op 01-08-1921 in Den Haag, dochter van Cornelis Antonius (Kees) Tammerijn en Lucia Adriana Cornelia Dijkstra. Cor is overleden op 23-10-1994 in Alphen aan den Rijn, 73 jaar oud. Cor trouwde met Hendrik van Stokhem. Hendrik is geboren op 28-06-1920. Hendrik is overleden op 22-02-1998 in Alphen aan den Rijn?, 77 jaar oud. 

hoi,zoals jullie weten ben ik de kleindochter van deze 2,het klopt wel alleen,de plaats van overlijden niet,zij zijn beiden gestorven in hazerswoude-rijndijk,waar zij jaren hebben gewoond

miranda van stokhem - 28 mei 2009 - 17:21

Profielafbeelding

Hé Miranda,

dank je wel voor de correctie, ik heb mijn gegevens aangepast.

Wil je een nieuwe versie van de parenteel, met gecorrigeerde gegevens, mail me dan op het bekende adres.

Groetjes,

Boris

Boris Genealoog - 4 jun 2009 - 21:42

Niet meer geregistreerd

Beste Marijke,

Ik reageer nu pas op je berichtje ik zou graag meer weten over jouw vader en zijn gezin want hij is mijn neef

neem a.u.b. kontakt op via e-mail

bvd RvdKAfbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

RJ vd Kubbe - 18 dec 2009 - 12:07

Niet meer geregistreerd

Beste Marieke,

Jouw vader was ook mijn neef.

Groet Jan

Jan Dijkstra - 14 sep 2010 - 14:54

Profielafbeelding

Geachte heer v.d.Kudde,

Ik ben sinds kort lid van het stamboomforum, en ik las vandaag 16-09-210, dat u naar personen zocht met de naam Tammerijn. Mijn betovergrootmoeder heette Johanna Christina Tammerijn.  Zij is geboren op 25 jan. 1813 in Den Haag  volgens de geb. akte met nr. 0-0 van het stadsarch. Den Haag fiche 19 afb. 11. Bij de geboorte werd zij genoemd Jeanne Christine wat later is verandert in Johanna Christina. Zij is op 30 juli 1834 getrouwd met Arie Rausch. Huw. akte nr. 303, fiche 106 afb. 8 Rijksarch. Zuid Holland. Zij is overleden op 18 jan 1897 in Den Haag. Ovl. akte nr. 210 fiche 1129 afb. 7.

Haar vader heette Johannes Tammerijn. Hij is geboren  plusminus 1778 en overleden op 24 aug. 1832 volgens ovl. akte nr. 1707, fiche 126 afb. 42. In deze akte wordt vermeld dat hij 54 jaar was op de ovl. datum.

en dat hij getrouwd was met Christina Sobert, tevens wordt als zijn vader genoemd  Johannes Tammerijn en als zijn moeder Hendrika Knop. Hier heb ik echter geen verdere gegevens van.

De hier boven genoemde gegevens zijn gevonden via de virtuële studiezaal van de gem. Den Haag.

Ik hoop dat u hier iets aan hebt en verblijf met vriendelijke groet,

L.C. Schreuder

Lowie Schreuder - 16 sep 2010 - 16:33

Niet meer geregistreerd

Hallo, zag deze reactie en wil op deze wijze reageren. Ik ben Desiree A.M. van Stokhem. Dochter van Henk van Stokhem en Cornelia Tammerijn. Geboren te Den Haag en opgegroeid in Hazerswoude.

Je Oom, Vader? Oom Ben van der Kubbe kwam regelmatig bij ons logeren. Alle kinderen van Henk en Corry, zijn nog in leven. Albert, Henk, Lucia, Kees (australie) Lida, Paul, Desiree en Martin.

Petra Duba-Tammerijn, dochter van Luc en Wil, heeft stamboom onderzocht of opgezet. Zij woont in Nieuwerkerk a/d Ijssel.

Raar, dat ik waarschijnlijk een reactie geef aan familie, maar niet weet in wat voor relatie dat is. 

groet,

Desiree

Desiree hendriksen - 11 okt 2014 - 10:33

Niet meer geregistreerd

Ik ben sinds kort lid van stamboomforum.

Je gaat altijd op zoek naar roots, denk ik.

Heb wat aanvullende gegevens voor je, indien je er nog mee bezig bent.

 

Grappig is dat we dus familie zijn, maar ik geen idee heb in wat voor relatie we tot elkaar staan? Je oom Ben van der Kubbe(Rotterdam) kwam in Hazerswoude regelmatig logeren.

Een dochter Van Luc en Wil Tammerijn Petra Duba heeft stamboom gegevens en foto's van de Familie Tammerijn, wellicht kun je haar contacten (Nieuwerkerk a/d/ Ijssel)

 

Ik ben Desiree Annette Maria van Stokhem, dochter van Henk (Hendrikus) van Stokhem en Corry  (Cornelia)Tammerijn, Beiden overleden.

 

Kinderen zijn : 

Albert Johannes Maria - getrouwd met Marijke van den Berg wonende te Den Haag kinderen Patrick- dochter: Brittany en zoon Anthony, Mark (zoon) en Miranda- zoon Jessie

Henk Johannes Maria - getrouwd met Tony Groen, wonende te Hazerswoude, kinderen Car : zoon- Thijmenl en Marcel- 2 zonen

Kees(Cornelis) Adrianus Maria- getrouwd met Carla Vink(Overleden), nu getrouwd met Marion Nelis- wonende te Australië, kinderen Kirstie  (AUS) en Robbert (UK)

Lucia Adriana Maria,- getrouwd met Bram Nihot(overleden), samenlevend met Esdra Zandstra, wonende te Veeningen, kinderen Mariska, getrouwd met Niels Versluijs : dochter Sophie, Bastiaan en Michel Nihot, samnelevend met Zaineb Kleinegris, drie kinderen- Noa, Bibi en Lucien.

Lida (Alida Johanna Maria van Stokhem- getrouwd met Fred van der Weijden (overleden)wonende te Rijswijk, kinderen Tim van der Weiden en Luuk van der Weiden

Paul (Paulus)Johannus Maria- van Stokhem, ongehuwd- wonende te België samnelevend met Helmi, geen kinderen

Desiree Hendriksen Van Stokhem(22-12- 1963), getrouwd met Onno Louis Hendriksen 22-04-1961, wonende te Valkenburg ZH, kinderen Esme Chantal Hendriksen 29-09-1995 en Werner Hendriksen 04-12-1999

Martin Maria van Stokhem, getrouwd met Sonja Vermeij, wonende te Noorden (Nieuwkoop) kinderen, Marijn en Daan.

 

Gr. Desiree

Desiree hendriksen - 11 okt 2014 - 11:17


Niet meer geregistreerd

Beste Desiree,

B.H. van der Kubbe (Ben) is mijn broer O wat voel ik mij nu heel oudAfbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Ik ben al Heel veel jaren bezig met de fam.stamboom dus als je veel gegevens hebt over de fam. dan zou ik het op hoge prijs stellen als je die naar mij wil toesturen (event per post) kosten worden vergoed

met vriendelijke groet,

R.J.vd Kubbe (Rudolf)

RJ vd Kubbe - 11 okt 2014 - 14:24







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu