stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoOnderzoek in Nederland » Informatie verzoek m.b.t. overlijdensakte 1826 te Zwolle



Profiel afbeelding
Profielafbeelding

In GenLias vind ik een overlijdensakte van ene Albert Brinkert, het betreft een akte van 30 oktober 1826 te Zwolle. Hier staat echter geen verdere informatie in. Heeft iemand de gelegenheid om deze akte voor mij in te zien en mij te berichten om welke Albert Brinkert het gaat en welke informatie omtrent hem vermeld wordt?

groetjes,

Pieter [Titel aangepast]

Pieter Arie Schelling - 17 mei 2009 - 11:31

Niet meer geregistreerd

Hallo Pieter,

Deze Albert komt voor in de genealogie Brinkert die ik gemaakt heb.

M.i. betreft het de Albert Brinkert die op 12-7-1779 te Wietem is geboren en op 15-7-1779 te Zwolle is gedoopt. Zijn vader was Willem Gerrits Brinker en zijn moeder Willemina Hendriks. Hij is op 20 juli 1807 te Zwolle getrouwd met Maria de Graaf. Ze hadden samen zo'n 8 kinderen.

Jaap Theunissen - 20 aug 2011 - 19:52

Profielafbeelding

Ria Hendriks - 20 aug 2011 - 20:06


Profielafbeelding

Dag Ria en Jaap,

Bedankt voor de aanvullende informatie. De gegevens op GenLias zijn bijzonder summier, vandaar mijn vraag. Maar ik had mij niet gerealiseerd dat ik dit had kunnen opzoeken op www.genver.nl terwijl ik daar toch regelmatig rondsnuffel voor Zuid-Hollandse akten.

Nogmaals bedankt, het is een voorouder van een collega van mij en hij zal er blij mee zijn dat ik weer een stapje verder ben.

gr.

Pieter

Pieter Arie Schelling - 23 aug 2011 - 19:36







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu