Het lijkt me niet dat men in Dld verder kan komen. Ik heb al uitgelegd waarom. De man heeft waarschijnlijk niet onder eigen naam daar geleefd. Of is nooit goed opgetekend. De namen die op de overlijdensakte staan, leiden in Dld nergens toe.
De hoop is dus op Nederland. Op archieven, maar misschien nog wel meer op ouderen.... Archieven kunnen moeilijk worden, omdat de achternaam niet betrouwbaar is en de voornaam misschien ook wel niet. Wat je dan moet met de ouders? Ook maar zeer de vraag hoe dat op papier is gekomen.
Twee dingen waar in Nederland op gefocused kan worden lijken me:
Geboortejaar rond 1917 (mag best tussen 1915 en 1920 zijn voor de zekerheid). En de locatie (is dat waar hij vandaan kwam of waar hij geboren is? Ook dat maakt vast weer uit.....). De locatie is wel duidelijk: Terneuzen/Hulst/Hontenisse. In elk geval Zeeuw-Vlaanderen.
Ik heb de indruk dat de voornaam Artur wel iets zegt. Als je een valse naam opgeeft waarom niet Jan? Als je niet meer in staat bent je naam op te geven, waarom hoort men dan Artur? Maar ja, hij kan Artur geheten hebben, maar hij kan ook kort ervoor een artur ontmoet hebben en daaraan gedacht.... Toch blijft Artur als naam wel opvallend genoeg om in de archieven als eerste check te gebruiken. Als dat niets oplevert, ja, dan..... dan wordt het wel heel erg moeilijk.