Klopt het wél dat Anna van Lierop 27-2-1832 in Haarlem is overleden? (Vond ik op Stamboomzoeker)
Overledene
Anna van Lierop , 79 weduwe/weduwnaar
Hermanus Lodde Plaats Haarlem Datum overlijden 27-02-1832 (Haarlem) Opmerkingen geb 21-09-1752 Dordrecht
Zo staat het toch echt op Archief Kennemerland en ik neem aan dat deze gegevens zo in de akte van overlijden staan.
Snap het niet.Volgens de overlijdensakte die Niepoort noemt zou zij in Dordrecht zijn geboren 21/9/1752.
Zijn er dan twee Johanna's v. Lierop en Hermanussen Lodden?
Als ik naar de kinderen van Anna en Hermanus kijk (Anthonie, vernoemd naar Hermanus' vader), zou ik als vader van Anna eerder een Henricus verwachten.
Misschien waren er wel twee Anna's van Lierop in dezelfde periode in Haarlem en zijn de geboortedatum en plaats toevoegingen van de ambtenaar van de burgerlijke stand die beide dames verwisseld heeft.
Ik zie nu ook in Dordrecht dat er iets niet klopt. Johannes Lierop en zijn vrouw Sara Heimans krijgen 10-9-1752 een zoon Abraham. Dan kunnen ze natuurlijk nooit 11 dagen later een dochter krijgen.
Beste mensen,
nee, er zijn geen twee meneren Lodde(n) en geen twee mevrouwen van Lierop. Zelf ben ik al tijden op zoek naar de doopakte van mijn oudgrootmoeder Van Lierop, maar ook nog steeds zonder resultaat. Ook ik heb in Dordrecht tot nu toe NIKS kunnen vinden
Wie het weet mag het zeggen