stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoOnderzoek in Nederland » Vervolg Graf van Barend Haagsma in Brazilie



Profiel afbeelding
Niet meer geregistreerd

Wie wil er eens in een grote bibliotheek kijken of het volgende boek daar misschien aanwezig is,

"De hollandse immigratie 1908/1909 in Brazilië"

 A Colônia de Gonçalves Júnior - Irati - Paraná

 

 

 

Door Ruth en William Kiewiet

APHC Edotorail 

 

Onze plaatselijke bibliotheek heeft het niet.

 

BVD 

Arie Haagsma - 23 jan 2012 - 16:19

Profielafbeelding

@ Arie,

Je kunt het volgens mij helemaal doorbladeren (en lezen) on-line. Ik heb het niet gevonden in de databanken van 13 grote bibliotheken incl koninklijke bibliotheek.

http://issuu.com/parquehistoricocarambei/docs/livro_final_baixa

mvg-Ben.

Ben Wegman - 23 jan 2012 - 16:40

Niet meer geregistreerd

Dat is mij nu bekend Ben, heb dit ook gedaan, maar als ik het via de bibliotheek te pakken kan krijgen?? kan ik het verhaal wat ik interresant vind scannen, alsmede foto's die bij het artikel vermeld staan.

Nu lukt mij dit niet.

Arie Haagsma - 23 jan 2012 - 16:59

Niet meer geregistreerd

U kunt het met een screenshot programma wel kopieeren.

Het is een tip.

Mvg

Elisabeth - 23 jan 2012 - 17:02

Niet meer geregistreerd

Heel toevallig kwam ik ook vandaag op die site waarop in pdf dat boek staat van de Hollandse immigranten in de kolnie Goncalves Junior! Ik ben al jááááááren (zonder veel resultaat) aan het zoeken naar sporen van de geschiedenis van mijn voorvaderen in Brazilië en liep daar vandaag toevallig tegenaan! Ik ga proberen of ik contact kan krijgen via deze site http://aphc.com.br/tag/dick-carlos-de-geus/ en als me dat niet lukt via een van de schrijvers. Ik zou het boek wel willen hebben, maar alleen als het betaalbaar is. Heeft u al meer info over uw voorvaderen daar?

Met vr.gr.

Jacqueline van Neutegem

Jacqueline - 23 jan 2012 - 17:50

Niet meer geregistreerd

@Jacqueline

Misschien heeft u iets aan deze link

http://issuu.com/parquehistoricocarambei/docs/livro_final_baixa

Elisabeth - 23 jan 2012 - 19:03

Profielafbeelding

Dit zijn de bibliografische gegevens. Ik sluit de mogelijkheid niet uit dat er van dit boek geen papieren ex. leverbaar is. Het boek is blijkbaar wel te downloaden.

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Pauwel - 23 jan 2012 - 19:23

Profielafbeelding

Het lijjkt erop dat er geen kosten zijn verbonden aan het inschrijven. Daarna kun je printen dan wel downloaden.

mvg-Ben

Ben Wegman - 23 jan 2012 - 20:00

Niet meer geregistreerd

Met dank,

screen lukt dus niet, en de verwijzing had ik al gelezen, voor mij 12 blz met informatie en foto's. Ben dus zeer nieuwsgierig of het boek boven water kan komen, mogelijk via de auteurs maar eens een poging wagen.

Arie Haagsma - 23 jan 2012 - 20:02


Niet meer geregistreerd

Aan Elisabeth n.a.v. haar reactie op mijn bericht van 23-1:

Deze site had ik dus al gevonden em daar refereerde ik aan toen ik Arie dat berichtje stuurde. Wij hebben namelijk op dezelfde dag deze site gevonden van onze verre voorouders in Brazilië. Ik vond dat opmerkelijk genoeg om daar een reactie op te geven.

Jacqueline - 23 feb 2012 - 16:53







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu