Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina
0
0
Akkoordverklaring?
Beste Bob,
Voor een vijftal dagen heb ik een actualisering van mijn genealogisch bestand als gedcom opgestuurd onder de naam "Genealogie Meert - Dressler". Na de 4de stap kwam de vermelding dat ik in éen of twee dagen met een reactie kan rekenen - een mail voor de akkoordverklaring. Daar ik tot op heden geen reactie heb ontvangen wil ik nu doch eens navragen, wat ik moet doen. Geduldiger zijn en verder afwachten, of opnieuw opsturen?
Mfg. Armand
0
0
Akkoordverklaring?
Beste Armand,
Uw publicatie is reeds op 30 juni op Genealogie Online geplaatst, zie http://www.genealogieonline.nl/stamboom-meert-dressler/ Als het goed is heeft u ook mail ontvangen dat de publicatie openbaar is gemaakt (standaard na een week na publicatie).
Is de e-mail van Genealogie Online wellicht in uw spamfolder terecht gekomen?
mvg,
Bob Coret
Genealogie Online
0
0
Akkoordverklaring?
Beste Armand,
Ik denk dat ik weet wat er gebeurt is, u heeft reeds op Genealogie Online een http://www.genealogieonline.nl/stamboom-meert-dressler/ publicatie, u wilde een genealogie-meert-dessler toevoegen, waarschijnlijk heb ik dus de voor de genealogie-meert-dessler bedoelde gegevens gebruikt om stamboom-meert-dressler bij te werken. Zijn het echt twee verschillende publicaties?
mvg,
Bob Coret
PS. Als het goed is heeft u net ook een e-mail ontvangen ter bevestiging van de publicatie http://www.genealogieonline.nl/genealogie-meert-dressler/


0
0
Akkoordverklaring?
Beste Bob,
ik gebruik voor de mail-adres die ik u heb gegeven geen spamfilter. Ik heb werkelijk geen mailtje voor een akkordverklaring van u ontvangen.
Bovendien heb ik mijn update op 10 augustus 2010 'in 4 eenvoudige stappen' op uw site geplaatst onder de naam "genealogie Meert - Dressler"; Mijn "stamboom Meert - Dressler" dateert inderdaad van 30 juni, maar in 2009.
Het beste is vermoedelijk, dat ik nogmaals 'de 4 stappen' herhaal met de naam "Genealogie Meert - Dressler". Dat heb ik juist gedaan en kreeg na stap 4 de meldung:
Succes!
De publicatie beschrijving en gegevens zijn goed aangekomen bij genealogieonline, de beheerder is hiervan op de hoogte gesteld!
Nu zou je iets moeten zien. Wij hebben de tijdcontrole: 19:50 gedcom geplaatst. Als u niets ontvangt, kunt u mij a.u.b. verwittigen.
Ik hoop ditmaal meer success te hebben met uw hulp en een mailtje voor "akkoordverklaring" te krijgen.
Mfg.
Armand


0
0
Akkoordverklaring?
Hartelijk bedankt, Bob. Nu staan de geactualiseerde gegevens op uw site. Ik heb ook je mailtje met de bevestiging ontvangen! 
Mfg. Armand
0
0
Akkoordverklaring?
Beste Bob, eerst nadat ik mijn twee laatste antwoorden opstuurde, heb ik uw twee laatste antwoordjes gelezen. Inderdaad is de "genealogie meert - dressler" niet als extra nieuwe publicatie gedacht. Ik had mij vergist: i.p.v. "stamboom..." had/heb ik "genealogie..." aangeven als naam van de publicatie. Dat is zeker ook de reden, dat ik nu alle afbeeldingen weer opnieuw moet opsturen en "linken"/koppelen?
Mfg. Armand
0
0
Akkoordverklaring?
Beste Armand,
is het uw bedoeling op door te gaan met de "genealogie" publicatie en kan de "stamboom" publicatie weg? Ik kan handmatig wel alle afbeeldingen overhevelen als u dat wilt, geen probleem.
mvg,
Bob Coret
0
0
Akkoordverklaring?
Beste Bob, ja de "stamboom..."-publicatie kan weg. Dat vind ik tof, dat u de reeds bestaande afbeeldingen voor mij wil overhevelen. Heel hartelijk bedankt voor de hulp. (Ik heb intussen nog meer afbeeldingen, die ik later zal plaatsen om de publicatie interessanter te maken.)
Mfg. Armand
Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!
Spring naar eerste bijdrage op deze pagina
Ga terug naar de index van berichten in Genealogie Online
Wilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!
Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten
In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:
Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!
Plaats een reactie
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.
Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!